کد خبر: 997631 A

در کردستان رخ داد؛

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: در پی شلیک پلیس به یک ماشین مظنون، گلوله کمانه کرده و به یکی از اهالی روستای اورامان اصابت می‌کند و منجر به زخمی شدن و فوت او می شود.

به گزارش ایلنا، امیرهوشنگ حیدریان گفت: شلیک یکی از نیروهای پلیس برای متوقف کردن تویوتای مظنون ، به رینگ خودرو برخورد و سپس کمانه می‌کند و به یک نفر از اهالی روستا که در حال عبور از آن محل بوده برخورد کرده و او کشته می شود.

حیدریان اظهار کرد: عصر دیروز ماموران پاسگاه اورامان شهرستان سروآباد به یک دستگاه خودروی تویوتا لندکروز مظنون و دستور ایست می‌دهند ولی راننده به ایست ماموران توجهی نکرده و بلافاصله با سرعت از محل متواری می‌شود.

وی افزود: ماموران به سمت خودروی مورد نظر اقدام به تیراندازی می‌کنند که یکی از تیرها به رینگ خودرو برخورد و سپس کمانه می کند و به یک نفر از اهالی روستا که در حال عبور از آن محل بوده برخورد کرده و زخمی می‌شود.

حیدریان خاطرنشان کرد: این شخص بلافاصله به بیمارستان منتقل می‌شود اما به رغم تلاش پزشکان متاسفانه فوت می‌ کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان با ابراز تاسف از وقوع این حادثه و عرض تسلیت به خانواده این شهروند گرامی و تشکر از خویشتنداری و همراهی مردم منطقه، خاطرنشان کرد: این حادثه که بطور ناخواسته پیش آمده به دقت مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
خانواده خودرو فرماندهی انتظامی استان فوت روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر