خبرگزاری کار ایران

فرمانده انتظامی گرگان:

دستگیری دو برادر قاتل فراری کمتر از ۲ ساعت در گرگان

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۸۳۱۴

فرمانده انتظامی گرگان گفت: دو برادر قاتل فراری کمتر از ۲ ساعت در گرگان دستگیر شدند و دو برادر به قتل مرد 50 ساله به دلیل اختلاف خانوادگی اعتراف کردند.

به گزارش ایلنای گلستان، سرهنگ"علی تجری" گفت: 2 برادر در جریان یک اختلاف خانوادگی، فردی را با سلاح سرد و چاقو به قتل رسانده و  از محل متواری شده بودند، بررسی جدی موضوع در دستور کار ماموران بخش بهاران قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، از نخستین ساعات وقوع این قتل، دستگیری متهمان با جدیت در دستور کار ماموران قرار گرفت و اقدامات فنی گسترده ای به منظور شناسایی محل اختفای آنها آغاز شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: سرانجام مخفیگاه هر 2 برادر قاتل مورد شناسائی قرار گرفته و در کمتر از  2 ساعت دستگیر شدند.

سرهنگ تجری خاطرنشان کرد: دو برادر به قتل مرد 50 ساله به دلیل اختلاف خانوادگی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی گرگان با اشاره به ضرورت کنترل خشم از سوی افراد با بدست آوردن مهارتهای مختلف خاطرنشان کرد: در حین عصبانیت از تصمیم گرفتن یا اظهار نظر به شدت اجتناب کنند و در لحظه عصبانی شدن، نفس عمیق کشیده و سعی شود محل را ترک کرده و از پرداختن به هر واکنش خودداری شود چرا که باعث بروز هرگونه اتفاق ناگوار و پشیمان کننده می شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز