خبرگزاری کار ایران

سرمربی تیم شمس آذر:

تمام انرژی تیم فوتبال شمس آذر قزوین کسب امتیار بازی امروز است

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۹۳۸۴

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: امروز تمام انرژی خودمان را می گذاریم که با کسب امتیاز از بازی خارج شویم، از تماشاچیان و رسانه های دیداری و شنیداری نیز می‌خواهم که مردم را دعوت کنند تا به ورزشگاه بیایند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سعید دقیقی قبل از بازی با تیم ملوان بندرانزلی در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه استان قزوین اظهار کرد: تیم ملوان علاوه بر تاکتیک خوب و قدمت بالا، با تماشاگران پرشوری نیز همراه است که از شهرک‌های صنعتی استان قزوین نیز برای حمایت از این تیم در ورزشگاه حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه امروز یک بازی مهمی مقابل ملوان انزلی خواهیم داشت، تصریح کرد: تیم شمس آذر نیز یک تیم شایسته و دارای بازیکنان توانمند است و من هر روز شاهد پیشرفت بازیکنان هستم که این موضوع به ایجاد رقابتی زیبا و دیدنی منجر خواهد شد.

سرمربی شمس آذر خاطرنشان کرد: امروز یک بازی خیلی مهمی داریم، همه یک‌دل و هماهنگ وارد بازی خواهند شد، اما فراموش نکنیم که به هرحال یک عامل مهم پیروزی ما حضور مردم در جایگاه تماشاگران است.

۲ تیم شمس آذر قزوین و ملوان بندرانزلی امروز در ادامه رقابت‌های نیم فصل دوم لیگ برتر واقع در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

تیم شمس آذر قزوین با ۳۵ امتیاز در رتبه هفتم و تیم ملوان با ۴۰ امتیاز در رتبه پنجم جدول لیگ برتر قرار دارند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز