خبرگزاری کار ایران

| 09:10   
کد خبر : ۱۳۹۸۶۱۳
مدیرکل ورزش و جوانان استان خبرداد؛

عضویت ۲۹ گلستانی در تیم‌های ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی

مدیر کل ورزش وجوانان استان گلستان از عضویت ۲۹ گلستانی ورزشکار، مربی، سرپرست و داور در تیم‌های ملی کشور برای حضور در بازی‌های آسیایی خبر داد.

عضویت ۲۹ گلستانی در تیم‌های ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی

به گزارش ایلنای گلستان، قاسمعلی برزمینی گفت: نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ به طور رسمی طی روز‌های اول تا شانزدهم مهرماه در شهر هانگژو چین برگزار خواهد شد. صابر کاظمی نماینده استان، تیم ملی والیبال را همراهی می‌کند که هم اکنون در دهکده بازی‌های آسیایی به سر می‌برند و رقابت‌های والیبال از ۲۸ شهریور آغاز خواهد شد.

برزمینی گفت: آرمان صالحی دیگر بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال تا آخرین مرحله اردوی تیم ملی حضور داشت که با توجه به ترکیب ۱۲ نفره، تیم ملی با یک لیبرو به مسابقات اعزام شد.

وی با بیان اینکه گلستانی‌ها در تیم ملی کبدی بانوان و آقایان نیز حضور دارند افزود: تیم کبدی آقایان با هدایت امیرمازندرانی سرمربی گلستانی، با حضور فاضل اتراچالی، علیرضا میزائیان، محمدکاظم ناصری، امیرحسین بسطامی دیگر نمایندگان گلستان برای تکرار قهرمانی به مصاف حریفان خواهند رفت.

برزمینی ادامه داد: در تیم ملی بانوان نیز زهرا رحیم نژاد به عنوان مدیر تیم ملی و محدثه رجبلو و صدیقه جعفری نیز به عنوان بازیکن حضور دارند.

برزمینی افزود: همچنین هومر عباسی شناگر جوان و خوش اتیه گلستانی به همراه تیم ملی شنا و امیرحسین یازرلو تیم بسکتبال ۳ نفره را همراهی می‌کند.

وی گفت: مهدی الفتی در ژیمناستیک، بهمن سالمی در والیبال ساحلی، سوپراستاد بزرگ شطرنج ایران پرهام مقصودلو، خواهر و برادر قایقران گلستانی در تیم ملی (عادل مجللی به عنوان بازیکن و فاطمه مجللی به عنوان مربی)، یاسین سلمانی و سید مجید نصیری در تیم ملی فوتبال امید دیگر ورزشکاران گلستانی هستند.

برزمینی بیان کرد: یاسین سلمانی بعد از بازی پرسپولیس با النصر به تیم ملی می‌پیوندد.

وی فزود: همچنین حسن اکرمی به عنوان داور فوتبال، محمد رجبی داور بسکتبال، منصوره ابوجعفری داور کبدی و علی فولادی راد به عنوان داور سپک تاکرا و عضو کمیته فنی این رشته، به بازی‌های آسیایی اعزام خواهند شد و در پاراآسیایی هانگژو نیز، زهرا دانایی طوس، قاسم اسلامی، جمال نظری بازیکنان والیبال نشسته و عبدالجلیل ایمری به عنوان مربی تیم والیبال نشسته حضور دارند.

وی گفت: عبدالجلیل قرنجیک در بسکتبال با ویلچر و فایزه دیبایی در دو و میدانی نیز گلستانی‌های حاضر در پاراآسیایی هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز