خبرگزاری کار ایران

| 01:06   
کد خبر : ۱۳۹۵۳۶۷
مدیر کل میراث فرهنگی لرستان خبر داد؛

ثبت جشنواره ملی انار در تقویم رویدادهای گردشگری کشور

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از ثبت جشنواره ملی انار در تقویم رویدادهای گردشگری کشور خبر داد.

ثبت جشنواره ملی انار در تقویم رویدادهای گردشگری کشور

به‌ گزارش ایلنا، عطا حسن‌پور ‌‌‌در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری صورت‌ گرفته و موافقت وزارتخانه، جشنواره ملی انار در تقویم رویدادهای گردشگری کشور به ثبت رسید.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان اظهار کرد: در راستای تحقق موضوع ساماندهی و حرفه‌ای‌سازی گردشگری رویداد و به منظور رونق صنعت گردشگری در مناطق مختلف کشور، با ثبت جشنواره انار در فهرست رویدادهای گردشگری کشور موافقت شد.

وی با بیان اینکه ثبت این جشنواره در بین تقویم رویدادهای کشور به معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های گردشگری منطقه کمک می کند افزود: بر این اساس جشنواره انار لرستان هر ساله آبان ماه در منطقه تنگ سیاب شهرستان کوهدشت به عنوان متمرکزترین انارستان کشور برگزار خواهد شد.

حسن‌پور ادامه داد: تداوم ثبت این جشنواره در تقویم رویدادهای گردشگری کشور منوط به استمرار تطبیق شرایط رویداد با توجه به دستورالعمل ابلاغی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خواهد بود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان اضافه کرد: تلاش می کنیم جشنواره انار در منطقه سیاب کوهدشت در آبان‌ماه امسال با کیفیت مطلوب در راستای معرفی این ظرفیت بزرگ در سطح شهرستان کوهدشت برگزار شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز