خبرگزاری کار ایران

| 05:04   
کد خبر : ۱۳۹۲۹۸۴
مدیرکل راهداری فارس خبر داد؛

اعزام ناوگان ماشین‌آلات راهداری فارس به مرزهای مهران و شلمچه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس از اعزام ناوگان ماشین آلات راهداری استان به مرزهای مهران و شلمچه برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) خبر داد.

اعزام ناوگان ماشین‌آلات راهداری فارس به مرزهای مهران و شلمچه

 به گزارش ایلنا به نقل از راهداری فارس، علیرضا راستیار از اعزام ۲۰ دستگاه خودرو شامل ۱۰ دستگاه کامیون و ۱۰ دستگاه ماشین آلات سبک به همراه یک سرپرست به مرز مهران و ۷ دستگاه ناوگان به مرز شلمچه خبر داد و گفت: ناوگان اعزامی راهداری فارس برای ارائه خدمات بهتر به زایران به تجهیزات لازم مجهز هستند.

 راستیار افزود: مطابق دستورالعمل‌های سازمان راهداری کشور و ستاد اربعین و از آنجایی که اداره کل راهداری به عنوان دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین مشخص شده و هم چنین فارس به عنوان استان معین برای پشتیبانی مرزهای شلمچه و مهران تعیین شده، برای خدمات رسانی بهتر به زائران عزیز تعداد ۲۰ دستگاه ماشین آلات راهداری فارس با تجهیزات کامل از امروز در مرز مهران در استان خوزستان مستقر می‌شوند و تا پایان طرح اربعین نیز در این مرز حضور خواهند داشت.

راستیار با اشاره به اینکه راهداران استان در مرز شلمچه نیز با ۷ دستگاه ماشین آلات دیگر مستقر هستند، اضافه کرد: همانطور که در سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری در طرح اربعین آمده «ما اشتیاق خدمت این راه را داریم» و راهداران فارس با تمام توان به خدمات رسانی مشغول هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: تیم‌های اعزامی راهداری فارس با نظر مسئولان ستاد اربعین سازمان در مرزهای مهران و شلمچه سامان‌دهی و به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز