خبرگزاری کار ایران

| 16:13   
کد خبر : ۱۳۹۱۲۵۴
نماینده ولی فقیه کهگیلویه و بویراحمد:

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیازمند ثبات مدیریتی است

دفاع تمام قد نماینده ولی فقیه استان از سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

نماینده ولی فقیه کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با وزیر بهداشت دولت سیزدهم با تعریف و تمجید از عملکرد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، خواستار ثبات مدیریتی در این دانشگاه شد و این ثبات را خواسته مردم استان عنوان کرد.

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیازمند ثبات مدیریتی است

به گزارش ایلنا از یاسوج، "سیدنصیر حسینی " در دیدار با بهرام عین اللهی وزیر بهداشت دولت سیزدهم با تعریف و تمجید از عملکرد "سعید جاودان سیرت"، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از دوران شروع شیوع ویروس کرونا تاکنون، اظهار داشت: جاودان سیرت، شخصیتی تلاشگر، زحمتکش و با تجربه در حوزه درمان بوده که در دوران کرونا موفق عمل کردند.

وی با تاکید براینکه ثبات مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد یک مطالبه عمومی است و مردم استان این ثبات را می‌خواهند، خاطرنشان کرد: باید در حوزه مدیریت به ثبات برسیم.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر در حوزه‌ای بی‌ثباتی شکل بگیرد، ضرر می‌کنیم و حوزه درمان و بهداشت چون با سلامتی مردم سر و کار دارد، نباید شاهد بی ثباتی مدیریتی بشیم.

حسینی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت کنونی زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان اشاره و یادآور شد: زیرساخت‌های خوبی در سطح استان احداث شده که باید تقویت شوند چرا که اگر زیرساخت‌ها به حال خود ر‌ها شوند، بیت المال هدر می‌رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز