خبرگزاری کار ایران

| 18:21   
کد خبر : ۱۳۸۵۰۶۵

افزایش 50 درصدی تصادفات منجر به فوت در چهارمحال و بختیاری

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از افزایش 50 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان خبرداد.

افزایش 50 درصدی  تصادفات منجر به فوت در چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایلنا، سردار منوچهر امان الهی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در سال جاری در محورهای مواصلاتی استان 2هزار و 26 فقره تصادف رخ داده است که متاسفانه تصادفات منجر به فوت نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در سال جاری در استان 993 نفر  بر اثر سانحه تصادف مصدوم شدند و به علت بی احتیاطی رانندگان و شتاب زدگی تصادفات نسبت به سال گذشته 12 درصد افزایش داشته است.

سردار امان الهی در حوزه کشفیات مواد مخدر بیان کرد:در سال جاری 905 کیلو گرم کشفیات انواع مواد مخدر را داشتیم که نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش داشتیم .

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در چهار ماهه اول سال جاری  24 فقره از مراکز توزیع مواد مخدر پلمپ و 843 معتاد بازداشت شدند.

وی با اشاره به خدمات مشاوره و مددکاری به صورت حضوری و غیرحضوری خاطر نشان کرد: به پنج هزار و 419 نفر به صورت تلفنی و هزار و 896 نفر به صورت حضوری خدمات ارائه شد.

سردار امان الهی در خصوص جرایم سایبری عنوان نمود: در سال جاری 888 مورد پرونده با موضوع جرایم سایبری  با شاکی خصوصی در استان تشکیل شد که نسبت به سال گذشته 59 درصد افزای داشته است.

وی با اشاره به 576 مورد پرونده متشکله در اثر رصد پلیس فتا گفت: در سال جاری852 مورد کشفیات جرایم سایبری انجام شده است.

سردار امان الهی در پایان با تبریک روز خبرنگار از خبرنگاران استان تجلیل کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز