خبرگزاری کار ایران

| 19:48   
کد خبر : ۱۳۷۹۴۵۶

صدور پنج موافقت اصولی در حوزه گردشگری اردبیل

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل از صدور پنج موافقت اصولی در حوزه گردشگری استان در تیرماه 1402 خبر داد.

صدور پنج موافقت اصولی در حوزه گردشگری اردبیل

به گزارش ایلنا،  نگار سریع‌الاطلاق اظهار کرد: در طول ماه جاری پنج موافقت اصولی برای تاسیس مجموعه‌های گردشگری در استان صادر شده است.

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل افزود: دو مورد در حوزه مجتمع‌های گردشگری، یک مورد هتل سه ستاره، یک مورد اردوگاه گردشگری و یک مورد سفره‌خانه سنتی مواردی هستند که در یک ماه اخیر موافقت اصولی دریافت کرده‌اند.

وی تاکید کرد: سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها در شهرستان‌های اردبیل، سرعین و خلخال انجام می‌شود و حجم سرمایه‌گذاری بیش از 4 هزار میلیارد ریالی با اشتغالزایی 145 نفری برای این 5 پروژه پیش‌بینی شده است.

سریع‌الاطلاق ادامه داد: همچنین از ابتدای سال جمعا 17 موافقت اصولی در حوزه گردشگری صادر شده است که حجم سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها بیش از 36 هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی آنها 654 نفر است.

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل گفت: استان اردبیل یکی از قطب‌های اصلی گردشگری در کشور است که در حوزه‌های مختلف ظرفیت‌های ویژه‌ای دارد و این پتانسیل می‌تواند زمینه ساز علاقمندی حضور سرمایه‌گذاران در اردبیل باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز