خبرگزاری کار ایران

| 12:44   
کد خبر : ۱۳۶۷۹۹۷
در عملیات مشترک پلیس قزوین و مازندران؛

۵۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد

فرمانده انتظامی قزوین از کشف ۵۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات مشترک پلیس قزوین و مازندران خبر داد.

۵۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین، سردار"علی ابراهیمی" روز پنجشنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، از انتقال مقادیر قابل توجهی موادمخدر جاساز شده در یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس در شهرستان "رامسر" استان مازندران توسط یک نفر از قاچاقچیان مطلع و اقدامات لازم برای دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: باهماهنگی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان مازندران خودرو مورد نظر در شهرستان "رامسر"شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: ماموران پلیس پس از توقف خودرو ودر بازرسی به عمل آمده از آن، ۵۱ کیلو گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف کردند.

سردار ابراهیمی با اشاره به اینکه در این عملیات ۲ سوداگر مرگ دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: یکی از شعارهای اصلی پلیس در سال جاری برخورد قاطع و پشیمان کننده با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر است که با امید به خداوند متعال و همکاری مردم به آن جامه عمل خواهد پوشاند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز