خبرگزاری کار ایران

| 10:04   
کد خبر : ۱۳۶۶۲۲۹
همزمان با روز جهانی مبارزه با کار کودکان؛

مستند «منفی 14» در قزوین اکران می‌شود

مستند «منفی 14» که به واکاوی نقش نهادهای اجتماعی در خصوص کودکان کار و خیابان می‌پردازد، 22 خرداد ماه همزمان با روز جهانی مبارزه با کار کودکان در استان قزوین اکران می‌شود.

مستند «منفی 14» در قزوین اکران می‌شود

به گزارش ایلنا، مستند «منفی 14» که با موضوع کودکان کار ساخته شده، با حضور محمود علی‌گو، مدیرکل دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری و مسئولین استانی در سینما بهمن قزوین اکران می‌شود.

این مستند به واکاوی نقش نهادهای اجتماعی کشور در خصوص کودکان کار و خیابان با هدف حساس‌سازی برای سیاست‌گذاری یکپارچه و ایجاد منظومه فکری واحد، تولید شده است.

 مستند «منفی 14» با توجه به نگاه حوزه هنری قزوین به مسائل کشور از لایه حکمرانی به بررسی نقش نهادهای حاکمیتی در مواجه با معضل کار کودکان است.

این مستند به کارگردانی گیتی باقری و تهیه‌کنندگی محمدرضا امامقلی و مرتضی سازنده تولید شده و دومین مستند ساخته شده حوزه هنری استان قزوین است.

پیش از این "مستند مورفین" که به موضوع رتبه بندی معلمان پرداخته بود، مورد توجه بسیاری از مسئولان وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت.

 مستند «سنگ و آجر» روایتی از نوع معماری شهر قزوین و رم ایتالیا و مستند «بی برو برگرد» که در مورد مهاجرت است؛ از جمله مستندهای مساله محور کشور است که در مراحل پایانی تولید قرار دارد و در ادامه پیش بینی می‌شود تا چند ماه آینده اکران شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز