کد خبر: 1335317 A

فرماندار قزوین:

تکلیف پروژه‌های نیمه تمام قزوین در مدت معقول مشخص شود

فرماندار قزوین گفت: در سطح شهرستان قزوین شاهد آن هستیم که بعضی از طرح‌ها و پروژه‌ها حتی بیش از سی سال معطل مانده است، انتظار مردم این است که ما بتوانیم در یک مدت زمان معقول تکلیف این طرح‌های نیمه‌تمام را روشن کنیم.

تکلیف پروژه‌های نیمه تمام قزوین در مدت معقول مشخص شود

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین، عباس کاظمی در جلسه کمیته بررسی پروژه‌های ناتمام شهرستان گفت: در دولت سیزدهم ما طرف مردم هستیم و باید تمام مسائل را با اولویت نظر و خواست مردم پیگیری کنیم.

فرماندار شهرستان قزوین خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین درخواست‌های مردم در سطح شهرستان قزوین روشن شدن تکلیف پروژه‌های مختلفی است که به ظاهر در امر اجرای آن‌ها گره‌های کوری ایجاد شده و چند دهه تلاش مدیران برای حل آن‌ها به جایی نرسیده است.

وی عنوان کرد: تشکیل این کمیته صرفاً برای رسیدگی موردی به این طرح‌هاست که بتوانیم با ایجاد هم‌افزایی بین دستگاه‌ها هر چه زودتر موضوعات را حل کنیم تا مردم هم از عواید انجام این طرح‌ها بهره‌مند شوند.

این مسئول اضافه کرد: به عنوان مثال موضوع طرح تکمیلی پل امام رضا(ع) یا کنار گذر یادگار امام باید زودتر به سرانجام برسد تا مردم بتوانند از آن‌ها استفاده کنند، یا پروژه گذر انصاری شرقی بیش از بیست سال در رفت و آمد است و مردم این منطقه انتظار دارند زودتر تکلیف مشخص شود.

کاظمی تأکید کرد: اراده مسئولان استان در استانداری، فرمانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی این است که بتوانیم با نگاه رو به جلو و رفع مشکل تک به تک این مشکلات را با نگاه دقیق کارشناسی بررسی و به بهترین روش ممکن بتوانیم این مشکلات را برای همیشه حل کنیم.

 

انتهای پیام/
دولت روابط عمومی فرماندار شهرستان کارشناسی طرح های نیمه تمام
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر