کد خبر: 1326566 A

یک مسئول انتظامی:

87 کیلو تریاک در زنجان کشف شد

ئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان زنجان از دستگیری یک نفر قاچاقچی موادمخدر و کشف 87 کیلوگرم از نوع تریاک در یک عملیات مشترک در زنجان خبر داد .

87 کیلو تریاک در زنجان کشف شد

به گزارش ایلنا از زنجان، سرهنگ سعید بابایی، در تشریح این خبر گفت: برابر اخبار و اطلاعات واصله در اجرای عملیات مشترک با سایر استانها، شخصی به هویت معلوم  قصد انتقال مقادیر زیادی محموله موادمخدر از نوع تریاک با یک دستگاه کامیون از  طریق محورهای مواصلاتی استان زنجان به یکی از استانهای غربی کشور را داشته دارد .

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان، ادامه داد: در این خصوص بلافاصله کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عوارضی زنجان-قزوین کامیون مورد نظر را متوقف و متهم دستگیر که به همراه کامیون توقیفی به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر استان دلالت و در طی بازرسی از بار حامل کامیون مقدار 87 کیلو 465 گرم  تریاک کشف و ضبط شد.

سرهنگ بابایی، افزود: پلیس بصورت شبانه روزی و با تمام توان با پدیده شوم اعتیاد مبارزه و از همه شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده رفتار مشکوک ، موضوع را  از طریق سامانه 128 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/
مواد مخدر / کشف/ نیروی انتظامی / زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر