کد خبر: 1314232 A

امام جمعه دهدشت:

دولت باید فضای انحصاری بازار خودرو را بشکند/ خواص بی بصیرت فقط در خوشی ها فریاد می کشند

امام جمعه دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از وضعیت اقتصادی بخش های مختلف بویژه خودرو و مسکن، از دولت خواست فضای انحصاری بازار خودرو را با مشارکت بخش خصوصی در هم بشکند.

دولت باید فضای انحصاری بازار خودرو را بشکند/ خواص بی بصیرت فقط در خوشی ها فریاد می کشند

به گزارش ایلنا از یاسوج، حجت‌الاسلام علی وحدانی فر با تاکید براینکه گرانی های مکرر و بی ضابطه خودرو و مسکن مشکلات متعددی را برای مردم به وجود آورده است، اظهارداشت: باید فضا را برای ورود نخبگان جوان به عرصه تولید خودرو فراهم  کرد و این فضای انحصاری را دولت باید بشکند.

وی با انتقاد از فضای کنونی بازار خودرو، معتقد است که این فضا توسط سرمایه داران ایجاد شده و دولت باید این فضایی که سرمایه داران ایجاد کرده اند را شکسته چرا که این فضا موفقیت ندارد.

امام جمعه دهدشت با تاکید براینکه دولت باید اجازه ورود بخش خصوصی به بازار خودرو را بدهد و این فضای انحصاری را باید بشکند، خاطرنشان کرد: دولت باید مسئله مهم خودرو را حل و فصل کند.

وحدانی فر در بخش دیگری از سخنان خود با مقایسه اعتراضات کنونی با اعتراضات انتخابات 88 ، ادامه داد: ساکتین اعتراضات جدید خواص بی بصیرتی هستند که فقط در دوران خوشی ها فریاد می زنند.

وی گفت: افرادی که فتنه ها، انحرافات و لشکرکشی های دشمنان را می بینند اما سکوت اختیار می‌کنند، کسانی هستند که فکر می‌کنند موقعیت های اجتماعی و منافع شخصی شان به خطر می افتد.

امام جمعه دهدشت، چنین افرادی را شمشیرهای کُند شده لقب داد .

وحدانی فر در ادامه سخنان خود به دیدار قالیباف  با مراجع عظام تقلید هم اشاره و اظهارداشت: همه مراجع عظام تقلید در این دیدار از وضعیت اقتصادی ابراز نگرانی کردند.

وی گفت: ما از مجلس توقع فراوان داشتیم، توقع داشتیم سوداگری از بازارهای خودرو و مسکن در اولویت مجلس باشد،   ریل گذاری های مجلس باعث می شود که دولت در آن ریل درست حرکت کند.

 

انتهای پیام/
اعتراضات مردمی گرانی های اخیر
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر