کد خبر: 1246391 A

رئیس بنیاد نخبگان فارس خبرداد؛

رئیس بنیاد نخبگان استان فارس از شروع ثبت نام پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1401-1402 خبر داد.

به گزارش ایلنا، شریف اظهار داشت: دانشجویان شاغل به تحصیل در هر یک از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور و یا دانش آموختگان دانشگاه ها که در مهرماه سال جاری در دوره های تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری تخصصی در یکی از دانشگاه های کشور به عنوان دانشجوی نو ورود مشغول به تحصیل خواهند شد و واجد شرایط شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد کشور اعلام شده در سایت bmn.ir هستند، می توانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان، به نشانی  sina.bmn.ir ارائه کنند.
شریف افزود: فرآیند ثبت نام متقاضیان استفاده از این طرح از تاریخ 17خرداد شروع شده و لازم است این افراد اطلاعات و مستندات خود را به همراه تصاویر مربوط، تا تاریخ 15 تیرماه در سامانه سینا بارگزاری نمایند، تا در صورت انتخاب از
پشتیبانی های بنیاد ملی نخبگان بهره مند شوند.
وی  اظهارداشت: برگزیدگان این طرح در بنیاد ملی نخبگان از تسهیلات متنوعی از جمله «کمک هزینه ارتباطات و امکانات علمی»، «اعطای کمک هزینه اجرای پایان نامه»، «اعتبار دستیاری آموزش و پژوهشی»، «کمک هزینه شرکت در مجمامع علمی داخلی و خارجی»، «کمک هزینه اعزام به فرصت مطالعاتی داخلی و خارجی»، «بیمه تکمیلی» و ... در مدت یک سال تحصیلی بهره مند خواهند شد.
رئیس بنیاد نخبگان استان فارس اضافه کرد امسال ظرفیت پذیرش این طرح نسبت به سال های گذشته افزایش چشم گیری خواهد داشت.

انتهای پیام/
استان فارس علمی و فرهنگی نخبگان سال تحصیلی کمک هزینه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر