کد خبر: 1242208 A

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان در آخرین هفته خردادماه و در قالب هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو میزبان شرکت‌های برتر کشور خواهد بود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، این نمایشگاه که طی روزهای 26 تا 30 خردادماه و به مدت پنج روز برپا می‌شود، 105 شرکت از 15 استان کشور را گرد هم جمع می‌کند تا به ارائه دستاوردها و توانمندی‌های فنی و خدماتی خود بپردازند.

در نمایشگاه قطعات خودرو امسال اصفهان شرکت‌های مطرحی از استان‌های اصفهان، تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، قم، فارس، گیلان، سمنان، یزد، مازندران، سیستان و بلوچستان، مرکزی، قزوین و همدان حضور دارند و توانمندی‌های خود را در قالب قطعات و مجموعه‌های خودرو، قطعات موتور، اجزا و قطعات الکترونیک خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، ... در معرض بازدید علاقمندان قرار می‌دهند.

هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو در حالی برگزار می‌شود که 70 درصد شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در حوزه تولیدی و 30 درصد نیز در حوزه توزیع و خدمات مشغول به فعالیت هستند.  این نمایشگاه در قالب 15 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود که گستره جامعی از فعالیت‌های مرتبط با حوزه قطعات خودرو را در بر می‌گیرد.

حضور شرکت ساپکو با 21 زیرمجموعه معتبر گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه قطعی شده و مجموعه‌ها و برندهای مطرح دیگری مانند گروه عظام، گروه بازرگانی منتخب، سپنتا توسعه تجارت پارس، سینا پارت، توکل پارت، طلائیه‌داران کویر زواره، گسترش خودرو کوشاوران، شاهین یدک و پارت لند نیز به ارائه دستاوردهای خود می‌پردازند.

حضور برندهای برتر و مطرح بیشتر نسبت به دوره گذشته و افزایش مشارکت استان‌ها در این دوره از جمله ویژگی‌های برجسته نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان در سال 1401 به شمار می‌رود.

علاقمندان به بازدید از هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو می‌توانند از ساعت 10 تا 18 روزهای 26 تا 30 خردادماه به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند. 

 

 

انتهای پیام/
اصفهان الکترونیک خودرو نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو نمایشگاه بین المللی اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر