کد خبر: 1229978 A

معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی لرستان :

سقف اعتبار دامدار کارت به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: اعتبار سرمایه در گردش واحدهای مرغداری و دامداری در قالب دامدار کارت از ۵۰ به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

سقف اعتبار دامدار کارت به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت

به گزارش ایلنا ، غلامعلی فتحی با بیان اینکه در جلسه مشترک با معاونت اعتباری بانک کشاورزی اعتبار سرمایه در گردش واحدهای مرغداری و دامداری در قالب دامدار کارت به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت اظهار کرد :با توجه به زمان باقیمانده مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها و شعب بانک کشاورزی در اسرع وقت و به صورت ویژه اطلاع اطلاع رسانی لازم به افراد مشمول را انجام دهند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان افزود: متقاضیان دامدار کارت که پرونده آنها در حال حاضر در بانک موجود است و هنوز عقد قرار داد نشده‌اند با هماهنگی شعبه مربوطه  طی دو روز کاری پنجشنبه و جمعه ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ (هماهنگ شده کارشناسان بانک در محل کار حضور داشته باشند) نسبت به عودت پرونده آنها به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستانها به منظور ویرایش مبلغ مطابق یونیت  کاست جدید اقدام نمایند.

وی در پایان گفت تنها طرحهایی که عقد قرارداد نشده‌اند شامل این موضوع می باشند، برای متقاضیان جدید در صورت باز شدن سامانه سیتا و یا هرگونه ابلاغیه جدید اطلاع رسانی خواهد شد.

 

انتهای پیام/
افزایش سقف اعتبار دامدار کارت در لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر