کد خبر: 1126757 A

طی پنج ماه ابتدایی سال جاری؛

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کوهین از شناسایی ۱۱ مورد تخلف ساخت و ساز در حریم راه‌های حوزه استحفاظی این بخش در پنج ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، اسماعیل جعفری گفت: ۵۲ هزار و ۴۰۰ متر مربع تسطیح و ریگلاژ شانه راه‌ها، به کارگیری ۱۳۲ تن آسفالت جهت روکش و لکه‌گیری راه‌ها، تنقیه و پاکسازی ۲۱ دهنه پل و آب‌رو، تسطیح و تیغه زنی ۳۸۸ کیلومتر از راه‌های خاکی، ۴ هزار و ۷۰۰ متر مکعب ریزش برداری و ۸۵۰ متر مکعب اصلاح شیب شیروانی از جمله اقدامات انجام شده توسط این اداره در پنج ماهه نخست امسال بوده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کوهین ادامه داد: در این مدت ۱۱ مورد تخلف ساخت و ساز در حریم راه‌های حوزه استحفاظی این بخش شناسایی شد.

وی از انجام ۸۹ گشت کنترل ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر خبر داد و افزود: در این گشت‌ها که توسط کارشناسان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و با همکاری پلیس راه انجام می‌شوند مواردی چون صورت وضعیت حمل و نقل کالا و مسافر، بارنامه و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کنترل می‌شوند.

جعفری مسافت طی شده گشت‌های راهداری و ترابری را ۷۹ هزار و ۲۲۰ کیلومتر عنوان کرد و افزود: امیدواریم با مدیریت هرچه بهتر ناوگان و حفظ این روند، کیفیت خدمت‌رسانی به هموطنان در طول راه‌های استحفاظی همچون گذشته افزایش یابد.

انتهای پیام/
حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده روابط عمومی ساخت و ساز ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر