کد خبر: 1097128 A

باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان برای نخستین بار در کشور، جشنواره استعداد یابی و نخبه پروری در رشته‌های تنیس روی میز و شطرنج برگزار می کند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، این جشنواره که با گستره تقریبی 50 هزار نفر با همکاری امور ورزشی شرکت سهامی ذوب آهن و هیات های تنیس روی میز و شطرنج استان اصفهان در سطح پرسنل و فرزندان و خانواده های پرسنل کارخانه و شرکت سهامی ذوب آهن برگزار می شود.

این جشنواره از ساعت ۱۸ روز پنج شنبه دهم تیرماه در محل سالن استاد توصیفیان در مجموعه اداری آموزشی شفق برگزار خواهد شد و مربیان و کارشناسان رشته های مذکور پس از تست ابتدایی داوطلبان اقدام به شناسایی استعدادهای واجد شرایط می کند.

در مرحله دوم از میان نفرات برگزیده پس از طی دوره  و پشت سر گذاردن آزمون های نهایی، نخبگان هر رشته انتخاب شده و تحت آموزش های لازم جهت پرورش استعداهای ملی قرار خواهند گرفت.

 باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن از یک سو  این پروژه عظیم  که در نوع خود در کشور و خاورمیانه بی نظیر است را در ادامه روند سازندگی و پرورش استعدادهای مختلف در ده‌ها رشته ورزشی که در طی بیش از نیم قرن حضور در عرصه ورزش کشور در پیش گرفته؛ همچنان دنبال می کند و از سوی دیگر  به جهت تعامل هر چه بیشتر با شرکت سهامی ذوب آهن( به عنوان بزرگترین و مهمترین حامی متعهد و همیشگی این باشگاه و ورزش استان اصفهان و کشور ) اقدام به برگزاری این طرح فراگیر کرده است.

انتهای پیام/
استان اصفهان اصفهان خانواده ذوب آهن نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر