کد خبر: 628062 A

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر در حکمی، دکتر محمد تقی حلی‌ساز را به عنوان معاون حج و عمره این مرکز منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در حکم دکتر سیدعلی مرعشی برای دکتر محمدتقی حلی‌ساز آمده است: «اکنون که جناب آقای دکتر پیرحسین کولیوند پس از چند سال تلاش و کوشش مخلصانه از سمت خود  کناره‌گیری کرده‌اند با تقدیر و تشکر فراوان از وی با توجه به تعهد، تجربه، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی در زمینه خدمت به ضیوف الرحمن و آشنایی و شناخت از سرزمین وحی و اشراف کامل به امور مربوط، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت  منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از امکانات موجود در انجام وظایف محوله در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) موفق و مؤید باشید.»

دکتر محمد تقی حلی‌ساز تحصیلات دانشگاهی خود را تا مقطع دکترای تخصصی در دانشگاه شیراز گذرانده  و هم اکنون عضو هیئت علمی و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا... است.

وی مترجم و نویسنده بیش از 10 عنوان کتاب است که از جمله آنها می توان به "خود درمانی کمردرد"، "زبان خدا"، و "مبانی علمی انرژی درمانی" اشاره کرد. دکتر حلی‌ساز، برگزیده برتر جشنواره علوم پزشکی رازی است و تا کنون بیش از 80 عنوان مقاله و کار پژوهشی در مجلات علمی داخلی و بین المللی ارائه کرده است که از این حیث در زمره پیشگامان رشته طب فیزیکی و توانبخشی در ایران است.

برخی از سوابق اجرایی دکتر حلی‌ساز به شرح ذیل است:

- قائم مقام مرکز ضایعات نخاعی بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی 1376 – 1373

- ریاست کمیسیون عالی پزشکی بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی 1378 – 1374

- جانشین ریاست بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) 1377-1379

- معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله‌(عج) 1380-1381

- معاون آموزش دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله‌(عج) 1381-1384

- رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) 1384-1386

- رئیس هیئت پزشکی حج و زیارت 1386-1389

- ریاست بیمارستان چمران 1389-1395

بیمارستان معاون هلال احمر مرکز پزشکی حج و زیارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر