خبرگزاری کار ایران

فاطمه مقیمی در گفت‌وگو با ایلنا:

تفکیک جنسیتی در شهرداری‌ها را قبول ندارم/ برای پذیرش مسئولیت شهرداری اصفهان تا ۴۸ ساعت آینده تصمیم می‌گیرم

asdasd
کد خبر : ۵۲۰۰۶۳

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: وجود تفکیک جنسیتی در شهرداری‌ها را نمی‌پذیرم. امروز دیگر بحث زن یا مرد بودن مهم نیست بلکه افرادی که به مدیریت کلان آشنایی دارند بایستی در سمت های اجرایی قرار بگیرند.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: برای شهرداری اصفهان به من پیشنهاد شده و من با احترام به اعضای شورای شهر و پیشنهادی که به من کرده‌اند ظرف ۴۸ ساعت آینده پاسخ خواهم داد و در این خصوص تصمیم گیری خواهم کرد.

فاطمه سادات مقیمی ادامه داد: به هرحال برای مدیریت چنین شهری نیاز به برنامه مدون هست و نمی‌توان یک شبه تصمیم گرفت اما در صورتی که به این نتیجه برسم که برای این سمت کاندیدا شوم برنامه خود را برای اداره شهر اصفهان آماده خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه قرار است اولین زن شهردار یک کلان شهر مذهبی شود، گفت: من از نظر مذهبی و اعتقادات مشکلی ندارم که الان دغدغه آن را داشته باشم. مذهب و اعتقاد باید درون انسان‌ها وجود داشته باشد. علم مدیریت، روش شناخت از جامعه و هدف گذاری مهم‌ترین اصول برای پست‌های اجرایی است.

مقیمی افزود: من وجود تفکیک جنسیتی در شهرداری‌ها را نمی‌پذیرم امروز دیگر بحث زن یا مرد بودن مهم نیست بلکه افرادی که به مدیریت کلان آشنایی دارند بایستی در سمت‌های اجرایی قرار بگیرند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز