خبرگزاری کار ایران

فرمانده فراجا:

دفاع مقدس ما امروز در جنگ نرم است

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۶۹۹۷

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: حوزه دفاع مقدس برای مجموعه انتظامی پایان نیافته است و امروز همکاران ما در جنگ نرم دشمن آماده جانفشانی هستند و در خط مقدم قرار دارند.

به گزارش ایلنا، سردار احمدرضا رادان در جلسه شورای عالی حفظ ارزش‌های انتظامی و دفاع مقدس ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: در ابتدا از همه تلاش‌های انجام‌شده در حوزه حفظ ارزش‌های دفاع مقدس تشکر می‌کنم و به همه عزیزانی که در این زمینه فعالیت دارند، خدا قوت می‌گویم. 

وی افزود: حوزه دفاع مقدس برای مجموعه انتظامی پایان نیافته است و امروز همکاران ما در جنگ نرم دشمن آماده جانفشانی هستند و در خط مقدم این جبهه قرار دارند. 

رادان با تاکید بر لزوم ادبیات‌سازی در این حوزه اشاره کرد و گفت: برای این دورانی که همکاران ما برای مقابله با جنگ نرم دشمن در میدان هستند و از طرق مختلف مورد هجمه قرار می‌گیرند و طعنه می‌خورند، باید نامی برازنده مثل پیشگامان جنگ نرم یا دوران دفاع جنگ نرم برگزید و این را برای آنان و دیگران تبیین کرد. 

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: در این روزها تعدادی از همکاران ما در جنگ نرم دشمن آسیب می‌بینند و طعنه می‌خورند و ما باید با تعریف یک شاخص از مجروحان و شهدای این جنگ نیز همانند دیگر مجروحان و شهدایی که در دیگر ماموریت‌ها تقدیم می‌کنیم، قدردانی کنیم و این عزیزان نیز نباید از چشم مردم مخفی و جهاد آنان مغفول بماند و عزیزان در این راه باید به اقدامات خود افتخار کنند. 

فرمانده فراجا با اشاره به بازدید دانش‌آموزان و دانشجویان از مناطق مختلف عملیاتی و یادمان‌های شهدا در استان‌های مختلف کشور، تاکید کرد: باید سهم بخش‌های مختلف مجموعه انتظامی در این میان مشخص شود و از ظرفیت‌های مختلف برای تسهیل و برنامه‌ریزی هرچه مناسب‌تر این برنامه‌ها استفاده شود. 

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با تاکید بر لزوم تهیه یک نرم‌افزار خاص برای معرفی یادمان‌های شهدا در استان‌های مختلف برای مردم اظهار داشت: باغ‌موزه دفاع مقدس ظرفیت‌های بسیار بالایی برای معرفی دوران دفاع مقدس به نسل جوان دارد که در این جا تاکید می‌کنم باید در سال ۱۴۰۳ تعداد زیادی از همکاران در این موزه برای بازدید و آشنایی با دوران دفاع مقدس وآشنایی با نقش انتظامی اعزام شوند. 

براساس گزارش خبرگزاری پلیس، فرمانده کل انتظامی کشور در پایان گفت: باید در کلانتری‌های ما شهدای محله آن بخش به عنوان نماد و یادمان تعریف شود و خلاصه‌ای از زندگینامه آنان در کلانتری‌ها در معرض دید همگان باشد و مراجعان با خصوصیات اخلاقی، خانوادگی و … شهدای محله خود آشنا شوند. 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز