خبرگزاری کار ایران

| 00:55   
کد خبر : ۱۳۹۸۶۳۱
صبح امروز در ساختمان امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران صورت گرفت؛

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان آتش نشانی تهران و اداره کل آموزش شهروندی شهرداری تهران

تفاهم نامه همکاری سازمان آتش نشانی تهران و اداره کل آموزش شهروندی شهرداری تهران در ساختمان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران امضا شد.

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان آتش نشانی تهران و اداره کل آموزش شهروندی شهرداری تهران

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری 125، مراسم امضای تفاهم نامه همکاری دو جانبه سازمان آتش نشانی تهران و اداره کل آموزش شهروندی شهرداری تهران صبح امروز به میزبانی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با حضور دکتر محمد امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، دکتر قدرت اله محمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران، مهندس مهدی امیری مدیر کل آموزش شهروندی شهرداری تهران، مهندس جلال ملکی معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان آتش نشانی تهران به همراه تنی چند از مدیران معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و مدیران سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد.

محمد امین توکلی زاده: با اندکی دانش می توان از بروز بسیاری حوادث جلوگیری کرد

در ابتدای این مراسم دکتر محمد امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ضمن خیر مقدم به حضار، از تلاش های آتش نشانان و مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران طی سالیان گذشته جهت خدمت رسانی به شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه گفت: بسیاری از بحران ها که امروزه با آن ها سر و کار داریم با اندکی دانش شهروندان و آموزش به ایشان قابل پیشگیری است یا می توان بروز آن ها را به حداقل رساند.

قدرت اله محمدی: جای خالی آموزش اصول ایمنی و آتش نشانی در شبکه های مجازی و رسانه ها حس می شود

دکتر قدرت اله محمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از همکاری های معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با سازمان آتش نشانی تهران گفت: در آستانه 7 مهر(روز آتش نشان) قرار داریم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، این روز بزرگ را به 5300 نفر همکارانم در سازمان آتش نشانی تهران که برای حفظ جان و مال شهروندان خود را به آب و آتش می زنند، تبریک می گویم.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز این افتخار را داشتیم تا در ایام اربعین حسینی خادم زائران حضرت اباعبداله الحسین(ع) باشیم، افزود: در سازمان آتش نشانی تهران با نابسامانی هایی نظیر تراکم جمعیت شهری، بافت فرسوده شهر تهران، ترافیک سنگین و... دست و پنجه نرم می کنیم و آتش نشانان در طول شبانه روز در محل 450 حادثه به شهروندان امداد رسانی می کنند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران تصریح کرد: جای خالی آموزش اصول ایمنی و آتش نشانی در شبکه های مجازی و رسانه ها خالی است در حالی که با ارتقای سطح فرهنگ ایمنی در بین شهروندان می توان از بروز حوادث و خسارات جلوگیری کرد.

گفتنی است؛ در ادامه این مراسم، تفاهم نامه همکاری دو جانبه جهت ارتقای سطح فرهنگ ایمنی شهروندان بین سازمان آتش نشانی تهران و اداره کل آموزش شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران امضا شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز