خبرگزاری کار ایران

| 09:56   
کد خبر : ۱۳۹۴۷۳۲

جابه‌جایی رایگان بیش از ۱۶۸ هزار مسافر توسط متروی تهران در مراسم جاماندگان اربعین

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از جابه‌جایی رایگان ۱۶۸ هزار و ۵۴۹ نفر از سه ایستگاه میدان امام حسین (ع)، شهدای هفده شهریور و شهرری در روز اربعین حسینی (ع) در مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین خبر داد.

جابه‌جایی رایگان بیش از ۱۶۸ هزار مسافر توسط متروی تهران در مراسم جاماندگان اربعین

به گزارش ایلنا، مسعود درستی با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی (ع) در تهران گفت: از ابتدای صبح تا ساعت ۱۹:۳۰ روز چهارشنبه ۱۵ شهریور، در سه ایستگاه به ۱۶۸ هزار و ۵۴۹ نفر خدمات رایگان ارائه شد.

وی افزود: در روز اربعین حسینی (ع) ایستگاه شهرری واقع در خط یک متروی تهران به دلیل نزدیکی به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با خدمات‌رسانی به ۱۵۵ هزار و ۷۱۶ نفر، بیشترین مسافر را جابه‌جا کرد. ایستگاه امام حسین (ع) و ایستگاه شهدای هفده شهریور نیز به ترتیب میزبان ۳ هزار و ۱۴۹ نفر و ۹ هزار و ۶۸۴ نفر بودند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان این که حرکت‌های مسافری خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت در این روز با نیم ساعت تعجیل، در ساعت ۵:۳۰ آغاز شد، تصریح کرد: به‌منظور سهولت در جابه‌جایی مسافران در خطوط درون شهری، ۹۵ قطار فوق‌العاده نیز در روز اربعین حسینی (ع) اعزام شد.

براساس اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، درستی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در روز اربعین با آمادگی کامل و با به‌کارگیری تمامی امکانات خود به خدمت‌رسانی به شهروندان و عزاداران حسینی (ع) پرداخت و با تلاش کارکنان این شرکت سعی شد تا ضمن ارائه سرویس‌دهی منظم، محیطی امن برای شهروندان و مسافران ایجاد شود.

گفتنی است، مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین در تهران، روز گذشته از میدان امام حسین (ع) آغاز شد و تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ادامه داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز