خبرگزاری کار ایران

| 05:11   
کد خبر : ۱۳۹۱۰۴۴
سخنگوی شورای شهر تهران مطرح کرد:

انتقاد از تداوم حضور خرده‌فروشان و معتادان در میدان امام حسین (ع)

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: پاک شدن میدان امام حسین (ع) از خرده‌فروشان مواد مخدر و معتادان به همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی در کنار شهرداری نیاز دارد.

انتقاد از تداوم حضور خرده‌فروشان و معتادان در میدان امام حسین (ع)

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری شهر، علیرضا نادعلی در خصوص وضعیت میدان امام حسین (ع) و تجمع معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر در این محدوده، اظهار کرد: چند مرتبه همکاران ما در کنار پلیس، این افراد را جمع‌آوری کردند، اما متأسفانه هنوز این فضا ادامه دارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: بنده درخواست کردم معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری و مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی، گزارشی از قرارگاه اجتماعی ارائه دهند تا بدانیم چه موانعی برای رفع این مشکل وجود دارد.

وی با بیان این که باید مباحث و موانع بیان شود تا به برطرف شدن آن کمک کنیم، یادآور شد: اگر دستگاه‌هایی همچون فرماندهی نیروی انتظامی، پلیس مبارزه با مواد مخدر و قوه قضاییه در کنار شهرداری قرار بگیرند، قطعا این نقطه نیز از تجمع معتادان پاک خواهد شد.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همچنین خاطرنشان کرد: ادامه چنین شرایطی قابل تحمل نیست و امیدواریم با همکاری‌های شکل‌گرفته، موانع برطرف شود که البته ثمربخشی این امیدواری، مطالبه و پیگیری ما را می‌طلبد.

گفتنی است پیش از این، نادعلی در یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای شهر تهران نسبت به تجمع خرده‌فروشان مواد مخدر در تقاطع میدان امام حسین (ع) و خیابان انقلاب تذکر داده و خواستار جمع‌آوری این افراد شده بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز