خبرگزاری کار ایران

| 17:06   
کد خبر : ۱۳۶۶۳۴۹
مدیرکل دفتر آموزش دوره متوسطه فنی، حرفه‌ای و کاردانش :

هنرستان مسیر مردمی‌سازی اقتصاد و رشد تولید است

مدیرکل دفتر آموزش دوره متوسطه فنی، حرفه‌ای و کاردانش معاونت آموزش متوسطه گفت: جلب توجه مسئولین حاکمیتی و دولتی کشور به هنرستان‌ها، حمایت از سیاست‌های توسعه کیفی و کمی هنرستان‌ها، نشان دادن الگوهای درآمدزا و تولیدی کردن هنرستان‌ها از جمله اهداف رویداد «ساخت ایران» است.

هنرستان مسیر مردمی‌سازی اقتصاد و رشد تولید است

به گزارش ایلنا از روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه؛ با حضور «عباس بیات» مدیرکل دفتر آموزش دوره متوسطه فنی، حرفه‌ای و کاردانش معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، جلسه توجیهی تبیینی رویداد ملی ساخت ایران برگزار شد. 

بیات مدیرکل دفتر آموزش دوره متوسطه فنی، حرفه‌ای و کاردانش معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، گفت: در راستای اجرای بند ۶-۱ و ۸ طرح شهید کاظمی آشتیانی، هم‌افزا با رویداد ملی الف‌تا رویداد «ساخت ایران» نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و خدماتی هنرستان‌های سراسر کشور با شعار «هنرستان مسیر مردمی‌سازی اقتصاد و رشد تولید» در سطح ملی برگزار می‌شود. 

وی در ادامه افزود: این رویداد با همکاری معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و قرارگاه اجرایی‌سازی سند تحول بنیادین در تاریخ ۱۵ لغایت ۱۸ تیرماه ۱۴۰۲ در تهران برگزار خواهد شد. 

عضو شورای مدیران کل و مشاوران معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در پایان با اشاره به اهداف اصلی و محوری این رویداد، گفت: جلب توجه مسئولین حاکمیتی و دولتی کشور به هنرستان‌ها، حمایت از سیاست‌های توسعه کیفی و کمی هنرستان‌ها در راستای مطالبات رهبر معظم انقلاب، نشان دادن الگوهای درآمدزا و تولیدی کردن هنرستان‌ها و اشتراک تجارب زیسته هنرستان‌ها در موقعیت‌های تخصصی و تربیتی از جمله اهداف برگزاری این رویداد ملی است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز