خبرگزاری کار ایران

| 01:12   
کد خبر : ۱۳۴۸۹۲۰
مهدی وحدت‌کار:

آغاز ۴۰ پروژه در حوزه تاکسیرانی؛ از شاتل سرویس تا ارائه خدمات غیرحضوری

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، از اجرا و تعریف ۴۰ پروژه تحولی و خدماتی در حوزه تاکسیرانی خبر داد.

آغاز ۴۰ پروژه در حوزه تاکسیرانی؛ از شاتل سرویس تا ارائه خدمات غیرحضوری

به گزارش ایلنا، سازمان تاکسیرانی شهر تهران در نظر دارد، هم راستا با تغییر پارادایم مدیریت شهری و بهره‌برداری از ظرفیت‌های دیده نشده در حمل‌ونقل عمومی با هدف ارائه سرویس مطلوب به تاکسیرانان و شهروندان از ۴۰ پروژه تحولی-خدماتی رونمایی کند؛ پروژه‌هایی که عموما برای نخستین‌بار در دستورکار سازمان تاکسیرانی قرار گرفته است. 

مهدی وحدت‌کار، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهر در این خصوص اظهار کرد: ما در سال جاری ۴۰ پروژه تحولی و خدماتی در حوزه تاکسیرانی آغاز می‌کنیم که ساختار آن بر اساس ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و فناورمحور شکل گرفته است. 

وحدت‌کار ادامه داد: از جمله این پروژه‌ها می‌توان به سامانه جامع خدمات رفاهی، ارائه خدمات به صورت غیرحضوری، نظارت هوشمند، نرخ شناور کرایه، سامانه ارزشیابی و رتبه بندی، شاتل سرویس، کارواش تاکسی، اصلاح مدل کسب و کار شرکت‌های خصوصی و… اشاره کرد. 

به گزارش سایت شهر، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی هدفمند و پیگیری مستمر، این پروژه‌ها به مرحله اجرا برسد و نظارت دقیق بر عملکرد هر بخش از وظایف اصلی این سازمان است. 

وی تصریح کرد: از اهداف اصلی اجرای این پروژه ها، می‌توان به کاهش هزینه‌های تشکیلاتی و افزایش درآمد برای تاکسیرانان اشاره کرد که نتیجه آن، ارائه سرویس بهینه و خدمات مطلوب به شهروندان خواهد بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز