کد خبر: 1332042 A

در راستای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت صورت گرفت؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان منابع طبیعی و وزارت دفاع

سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در راستای اجرای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در ایران با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان منابع طبیعی و وزارت دفاع

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، عباسعلی نوبخت، رئیس سازمان منابع طبیعی عصر امروز - یکشنبه - سی‌ام بهمن ماه  پیش از مبادله تفاهم‌نامه همکاری با وزارت دفاع گفت: وزارت دفاع مدافع امنیت ملی کشور است و منابع طبیعی حافظ امنیت غذایی است و با امضای این تفاهم نامه می توان گفت که نیروهای نظامی علاوه بر حفاظت از امنیت ملی، حافظ امنیت زیستی کشور نیز هستند.

مهدی نامجوی، معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع نیز هنگام مبادله این تفاهم‌نامه همکاری گفت: همزمان برای اجرای طرح کاشت یک میلیارد درخت ستادی در وزارت تشکیل شد و اماکن نظامی، اراضی مازاد و اطراف اراضی مسکونی شناسایی و درختکاری می شود و گزارش فصلی آن ارائه خواهد شد.

وی افزود: وزارت دفاع و نیروهای مسلح اهتمام جدی به موضوع درختکاری دارند و عمده پادگان های نظامی از سنوات گذشته تا کنون درختکاری شده و دارای فضای سبز قابل توجهی هستند.

گفتنی است، تفاهم‌نامه همکاری سازمان منابع طبیعی و معاونت مهندسی دفاعی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع که با موضوع همکاری در اجرای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت تنظیم شده است از سوی عباسعلی نوبخت به نمایندگی از سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و مهدی نامجوی به نمایندگی از معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع امضا و مبادله شده است. 

انتهای پیام/
منابع طبیعی وزارت دفاع سازمان منابع طبیعی کاشت یک میلیارد درخت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر