خبرگزاری کار ایران

اطلاعیه شورای شهر تهران درباره فیش حقوقی دختر عضو شورا

asdasd
کد خبر : ۱۳۲۰۲۲۱

در پی انتشار فیش حقوقی فرزند یک عضو شورای شهر تهران که به صورت عنوان مسئول دفتر او فعالیت می‌کند، معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران با صدور اطلاعیه‌ای، توضیحاتی را درباره فیش حقوقی یکی از پرسنل شورا ارائه کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، به دنبال انتشار اخباری مبنی بر پرداخت حقوق نامتعارف ذکر چند نکته به منظور تنویر افکار عمومی لازم است:

- مبلغ پرداختی موجود در فیش منتشرشده منطبق بر نظام پرداخت قانونی موجود در شهرداری تهران بوده و مبلغ خارج از قاعده ای در آن وجود ندارد؛ اساسا تمامی پرداختی ها توسط شرکت خدمات اداری شهر صورت می پذیرد و هیچ کدام از مدیران شورای اسلامی شهر تهران دخل و تصرفی در آن نمی توانند داشته باشند.

- اعضای شورا عموما رییس دفتر خود را از بین کارکنان یا مسئولین دفاتر قبلی انتخاب می کنند یا اگر فردی را معرفی کنند با آنها قرارداد به صورت موقت بسته خواهد شد، این قرارداد نیز به صورت موقت می باشد و بعد از پایان دوران عضویت عضو محترم شورا، رییس دفتر نیز به صورت معمول، پایان کارش در شورا صادرخواهدشد و قراردادشان به اتمام می رسد.

- فیش منتشر شده حقوق ماهیانه فرد مورد نظر نیست، بلکه مبالغ معوقه ای در آن لحاظ شده است که مربوط به ماه‌های قبل می باشد.

- میزان دریافتی فرد مورد اشاره تا پیش از اعمال قانون افزایش حقوق 57 درصدی پرسنل قراردادی، در ابتدای سال 1401 در حدود 11 میلیون تومان بوده که در سال جاری و اعمال افزایش دستمزد جدید قانونی، افزایش داشته و لذا هیچ گونه مبلغ خارج از عرف و قانون در فیش منتشر شده وجود ندارد. تحلیل دقیق فیش حقوقی منتشر شده را می توان با مقایسه دریافتی در ماه قبل (آبان ماه) و ماه بعد (دی ماه) مقایسه کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز