کد خبر: 1122545 A

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر، در پیام دکتر اسکندر مومنی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روزهای آغازین شهریور که به نام هفته دولت نامگذاری شده است یادآور عروج مظلومانه خادمان مخلص و صدیق انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رییس جمهور و نخست وزیرایران اسلامی است که در حادثه تروریستی انفجار دفتر نخست وزیری در سال ۱۳۶۰ به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند.

هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت، سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی عزیز را به دنبال خواهد داشت و توفیق دولت در اداره هرچه بهتر امور کشور، تماما وابسته به همراهی، همدلی، همزبانی و مشارکت آحاد مردم است.

بی‌تردید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ” نامگذاری شد، فرصت ارزشمندی است برای دولتمردان و خدمتگزاران مردم تا با الگو قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش این شهدای گرانقدر دولت در جهت سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) گام بردارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطر شهیدان والامقام رجایی و باهنر، از زحمات و خدمات صادقانه خدمت گزاران نظام اسلامی به ویژه همکارانم در ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری و دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانها ، قدردانی می‌نمایم و توفیق روزافزون این عزیزان را در ارایه خدمات شایسته به کشور و مردم عزیزمان ، از درگاه ایزد منان خواستارم.

انتهای پیام/
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر