کد خبر: 1324697 A

نخستین شماره رسمی ویژه نامه آبزیان منتشر شد

نخستین شماره ویژه نامه الکترونیکی اتحادیه تولید و تجارت آبزیان، پس از بازتاب مثبت پیش شماره این ویژه نامه در خبرگزاری ایلنا منتشر شد.

نخستین شماره رسمی ویژه نامه آبزیان منتشر شد

به گزارش ایلنا، پیرو تفاهم‌‌نامه اتحادیه تولید و تجارت آبزیان ایران با خبرگزاری کار ایران (ایلنا) و بازتاب مثبت پیش شماره این ویژه نامه همزمان با ششمین نمایشگاه بین المللی شیلات (لینک اینجا)، نخستین شماره رسمی این ویژه نامه الکترونیکی نیز با رویکرد اطلاع رسانی در خصوص مهمترین رویدادها و انعکاس صدای تولیدکنندگان و بازرگانان این صنعت مهم منتشر شد.

این خبرگزاری جهت تدارک محتوای لازم برای دومین شماره از مخاطبان و فعالان بخش شیلات اعم از کارفرمایان و کارگران مزارع شیلاتی کشور که نقطه نظرات خاص انتقادی یا پیشنهادی در مورد مسائل روز این صنعت دارند دعوت می‌کند تا آن را با تحریریه این ویژه‌نامه به شماره09304046434خانم لیلا محمودزاده خبرنگار در میان بگذارند.

همچنین این خبرگزاری آمادگی دارد تا رپرتاژ آگهی یا آگهی‌های شرکت‌های فعال در تمام زیر بخش‌های شیلات را در این ویژه‌نامه منتشر نماید که جهت هماهنگی در این رابطه با خانم زهرا اینانلو به شماره 09124825842 تماس حاصل نمایید.

معاونت بازرگانی و پژوهش ایلنا

 
 
shilat-1
 

 

 

shilat-2

shilat-3

shilat-4

shilat-5

shilat-6

shilat-7

shilat-8

shilat-9

shilat-10

shilat-11

shilat-12

انتهای پیام/
ایران تجارت صنعت نمایشگاه بین المللی ایلنا تولید صیادی آبزیان شیلات آبزی پروری علی اکبر خدایی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر