کد خبر: 1184410 A

معاون سرمایه انسانی مطرح کرد؛

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی، گفت: هدف این است که هر کسی در هر کجای ایران اسلامی که در دستگاه‌های اجرایی به خدمت گرفته می‌شود، در یک چارچوب مشخص و عادلانه دریافتی داشته باشد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی و بین‌الملل سازمان اداری و استخدامی کشور، حسین عرب‌اسدی (معاون سرمایه انسانی این سازمان) با تاکید بر اینکه کارگروه بازنگری و اصلاح نظام عادلانه پرداخت حقوق از دو ماه گذشته بر تدوین این لایحه تمرکز داشته است، گفت: «در لوایح نظام پرداخت، جبران خدمات و ساماندهی نیروی انسانی، مسائلی بود که در حال حاضر مرتفع شده است. در هر حال هدف این است که هر کسی در هر کجای ایران اسلامی که در دستگاه‌های اجرایی به خدمت گرفته می‌شود، در یک چارچوب مشخص و عادلانه دریافتی داشته باشد.» 

عرب اسدی از همه دستگاه‌ها خواست تا یک نماینده خبره و تام‌الاختیار به سازمان اداری و استخدامی کشور مامور کنند که در تدوین لایحه نظام جامع و عادلانه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دولت، دغدغه‌های دستگاه‌های مختلف را دنبال کنند. این پیشنهاد مورد استقبال دستگاه‌ها قرار گرفت و نمایندگان دستگاه‌ها در سازمان اداری و استخدامی مستقر خواهند شد.» 

انتهای پیام/
نظام جامع و عادلانه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر