کد خبر: 1215156 A

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده نیروی دریایی ارتش ضرورت توجه به حوزه تولید دانش بنیان را یکی از اولویت‌های نیروی دریایی ارتش دانست و تاکید کرد: تقویت و حمایت از دانش بنیان‌ها علاوه بر رشد و شکوفایی در زمینه های مختلف برای نیروی دریایی ارتش بسیار راه گشاست.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع کارکنان ستاد این نیرو، ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و بهار قرآن اظهار داشت: با توجه به فرامین فرمانده معظم کل قوا در خصوص توجه ویژه به قرآن کریم، اهمیت بهره‌گیری از کلام وحی در سطح این نیرو یکی از اولویت های نخستین است که در تلاش هستیم با همکاری اداره عقیدتی سیاسی سبک زندگی کارکنان و خانواده‌های نیروی دریایی ارتش بیش از پیش به سمت قرآنی شدن سوق پیدا کند.

وی ضرورت توجه به حوزه تولید دانش بنیان را یکی دیگر از اولویت های نیروی دریایی ارتش دانست و اظهار داشت: بنا بر شعار امسال و تاکیدات رهبر انقلاب در این زمینه، تقویت و حمایت از دانش بنیان‌ها علاوه بر رشد و شکوفایی در زمینه های مختلف برای نیروی دریایی ارتش بسیار راه گشاست.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: توجه جدی به نیروی انسانی در همه حوزه‌های مأموریتی و تقویت امور معنوی و فرهنگی و در عین حال توجه به معیشت نیروی انسانی یکی از اصلی ترین اولویت های این نیرو در سال جدید است که برای رسیدن به این امر هرکس در حوزه فعالیت خود باید تلاش کند تا زندگی شرافت‌مند و با اقتداری را برای کارکنان رقم بزنیم.

ایرانی دو اصل صداقت و تحرک را در راستای رسیدن به موفقیت روزافزون و همچنین فتح قله های افتخار الزامی دانست و تصریح کرد: صداقت و تحرک دو کلید واژه مهم برای رسیدن به پیشرفت است.

انتهای پیام/
امیر دریادار شهرام ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر