خبرگزاری کار ایران

عضو جبهه متحد مستقلین انقلابی ایران اسلامی (شبکه سامان) مطرح کرد:

ایران به توان جوان و جوان به توان جهان

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۲۱۲۲

امیرعباس اکبری، با کد 1752 متولد 1345 طلبه حوزه آیت‌الله مجتهدی، تحصیلات تا سطح چهار حوزه و سطح 4 تخصصی کلان که معادل دکترا از لیست جبهه متحد مستقلین انقلاب اسلامی ایران با محوریت حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی.

به گزاش ایلنا، امیر عباس اکبری در گفت و گو با ایلنا به موارد زیر اشاره کرد: انتخاب لازمه زندگی بشر است و کسی نمی‌تواند عنوان کند که من انتخابی ندارم؛ همه انسان‌ها هر حرکت و اقدامی که انجام می‌دهند، ناشی از انتخاب و اختیار انسان است.

نکته دیگر اینکه مردم در قبال مسئله انتخابات دو وظیفه دارند؛ یکی شرکت در انتخابات به دلیل اینکه دستور دینی ما است و خداوند در قرآن می‌فرماید «و أعدوا لهم ما استطعتم من قوه» به این معنی که بر علیه دشمنان، خودتان را قوی کنید و یکی از مصادیق قدرت، شرکت در انتخابات است.

 مسئله بعدی اینکه مردم عزیز ما به دنبال انتخاب اصلح باشند؛ اصلح را باید یا آدم خودش بتواند بشناسد یا اینکه از طریق افراد آگاه بتواند آنها را شناسایی کند. افراد متعهد، انقلابی، امیدبخش، امانتدار، شجاع، قوی، محکم، انجام دهنده اقدام به موقع، صادق، صالح، صبور، صدای گویای مردم بودن، صریح و شفاف بودن، لایق، مهربان، حکیم، حقگو، آزاده و رهرو شهید سردار سلیمانی و دیگر شهدای آزاده ما باشد که همه خصوصیات یک فرد اصلح محسوب می‌شود.

ما به عنوان نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران و حومه، در گروه شبکه «سامان» قرار گرفتیم تا بتوانیم در ساماندهی امور مملکت نقش داشته باشیم و آن بخشی که بنده بیشتر می‌توانم در خدمت مردم عزیز کشورم باشم در حوزه فرهنگی است.

 ساماندهی فرهنگ و تحول مدیریت فرهنگی از اهداف من است؛ چراکه شاید همه چیز، حتی اقتصاد ما به فرهنگ گره خورده باشد و بسیاری از آموزه‌های دینی و فرهنگی در راستای بهبود اقتصاد عمل خواهد کرد.

توجه به جوانان

نکته بعدی که می‌خواهم بیان کنم، توجه به جوانان است؛ خصوصا جوانان دهه 60 که شعار من این است که «ایران به توان جوان و جوان به توان جهان» و در تمامی امور، اگر به جوانان اهمیت بدهیم و به آنها مسئولیت واگذار کنیم، حتما نتایج آن را خواهیم دید.

 

حجم ویدیو: ۹.۶۱M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۳:۲۲ دانلود ویدیو
انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز