کد خبر: 450438 A

رییس بنیاد مستضعفان:

بنیاد مستضعفان از مسئولیت خود در ساختمان پلاسکو شانه خالی نمی‌کند/ دستگاه‌های دیگر هم مسئول هستند/ حضور من در محل سانحه ضروری نبود

رییس سازمان بنیاد مستضعفان با بیان این که دستگاه‌های مختلفی در این جریان حادثه ساختمان پلاسکو مسئولیت دارند، گفت: بنیاد مستضعفان از مسئولیت خود شانه خالی نمی‌کند. کارگروهی تشکیل می‌شود که این کارگروه مسئولیت هر دستگاه در بروز این سانحه را اعلام خواهد کرد.

بنیاد مستضعفان از مسئولیت خود در ساختمان پلاسکو شانه خالی نمی‌کند/ دستگاه‌های دیگر هم مسئول هستند/ حضور من در محل سانحه ضروری نبود

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، محمد سعیدی‌کیا با حضور در محل وقوع سانحه  در جمع خبرنگاران گفت: آتش نشان‌ها و کسبه با خدمت رسانی که انجام دادند، نام خود را پرآوازه کردند و  به همه تسلیت عرض می‌کنم  اما همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند این روزها مساله اصلی نجات جان کسانی است که زیر آوار مانده‌اند و موضوع مهم جمع کردن آوار و آثار این حادثه است تا فضا بهتر شود.

وی با تاکید بر این که دستگاه‌های مختلفی در این کار و جریان مسئولیت دارند، ادامه داد: ما هم به عنوان مالک این ساختمان مسئولیت داریم البته این ساختمان قبل از انقلاب ساخته شده بود و تمام واحدهای آن فروخته و به مردم واگذار شده بود و ما چیزی در اختیار نداشتیم جز اصل مالکیت ساختمان.

این مقام مسئول افزود: ما هم مسئولتی  داریم و از زیر بار مسئولیت خود شانه خالی نمی کنیم.

رییس  بنیاد مستضعفان با بیان این که همانطور که گفته شد بعد از جمع شدن این آوار کارگروه‌هایی تشکیل و به موضوع رسیدگی کرده و مسئولیت هر دستگاهی را مشخص می کنند، ادامه داد: امروز برای کسانی که در این محل کار می‌کردند و کسب و کار داشتند، می‌گویم که  انشا الله این ساختمان را با کیفیت خوب ظرف دو سال خواهیم ساخت و به  ذی نفع واگذار می‌کنیم.

سعیدی کیا ادامه داد:  انتقادی به من می‌شود مبنی بر اینکه  دیر  در محل سانحه حاضر شدم اما وجود من  خیلی ضروری نبود.

انتهای پیام/
خدمت رسانی کسب و کار مقام معظم رهبری سانحه سعیدی کیا
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر