کد خبر: 1148908 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس گفت: مرحله کشوری نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در دو رشته فناوری طراحی گرافیک و راهکار های نرم افزاری برای تجارت صبح امروز، سوم آبان ماه رسما در فارس آغاز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، حشمت الله کوشکی افزود: سی و پنج شرکت کننده زیر بیست دو سال که منتخبین استان های کشور در دو رشته فوق هستند رقابت سه روزه خود را برای کسب مقام های برتر کشور در شیراز آغاز کردند. 

وی گفت: همکاران ما در استان فارس با وجود محدودیت های مالی و محدودیت های بوجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا در چند روز گذشته به صورت شبانه روزی تلاش کرده اند تا استان فارس مانند سنوات گذشته بتواند میزبان خوبی برای نخبگان مهارتی و داوران عزیز باشد.

کوشکی بیان داشت: نخبگان مهارتی آینده سازان این مرز و بوم بوده که می توانند با ذهنی خلاق و استفاده از مهارت و دانش و همچنین تلاش و سخت کوشی زمینه رشد و بالندگی کشور را فراهم آورند.

غلامرضا راز، معاون دفتر مسابقات ملی مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیز در این مراسم گفت: این دوره از مسابقات بر اساس استانداردهای جهانی و همچنین آخرین تغییرات صورت پذیرفته در شرح فنی مسابقات جهانی برگزار می شود و سیستم طراحی سوال، فرم های ارزشیابی و نحوه داوری این مسابقات کاملا منطبق بر مسابقات جهانی مهارت می باشد.

این مقام مسئول از رقابت کنندگان خواست تا با دقت کافی و در کمال آرامش تلاش نمایند تا نهایت قابلیت های خود را بروز دهند.

نفرات برتر کشور در رشته های مختلف به مسابقات جهانی مهارت 2022 شانگ های چین اعزام خواهند شد. 

محل برگزاری رقابت های حرفه طراحی گرافیک آموزشگاه فنی و حرفه ای نگاه و محل برگزاری حرفه راهکارهای نرم افزاری برای تجارت مرکز تکنولوژی اطلاعات شیراز بوده و این مسابقات به مدت سه روز و تا پنجم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
استان فارس تجارت فنی و حرفه ای گرافیک مسابقات ملی مهارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر