خبرگزاری کار ایران

| 11:43   
کد خبر : ۱۳۹۰۶۴۷
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان:

مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی گنبدکاووس کلنگ زنی می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان گفت: در هفته دولت مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی گنبدکاووس کلنگ زنی می شود و با احداث مدول دوم تصفیه خانه مشکل حجم ورودی فاضلاب به این تصفیه خانه کنترل و مرتفع می‌شود.

مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی گنبدکاووس کلنگ زنی می شود

به گزارش ایلنای گلستان، رضا شهمرادی درجمع خبرنگاران اظهار کرد: در هفته دولت  ۲۳ طرح عمرانی با بیش از ۶۸ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می شود و وظیفه ما اجرای طرح های عمرانی برای جذب سرمایه‌گذاران در راستای توسعه اقتصادی استان است.

وی ادامه داد: طی ۲ سال اخیر ۴۸ هکتار از زمین‌های شهرک‌های صنعتی استان گلستان که اعطا شده بود اما سرمایه گذاری در آن انجام نشده بود خلع ید شد. هر سه ماه یک نوبت طرح تعییین تکلیف زمین‌های بلااستفاده واگذار شده است.

وی افزود: ۶۴۰ واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و منطقه اقتصادی اترک در حال بهره‌برداری است.طی ۲ سال اخیر تاکنون ۵۸ واحد تولیدی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به چرخه تولید برگشت و بیش از ۴۰۰ شغل احیا شد.

وی یادآورشد: درحال حاضر بیش از بیش از ۹ هزار نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مشغول به کار هستند وگلستان ۸۲۰ واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز