خبرگزاری کار ایران

| 08:11   
کد خبر : ۱۳۷۶۸۵۲
مدیرکل کار استان خبرداد؛

فعالیت ۱۰ درصد تعاونی‌های دانش بنیان کشور در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۱۰ درصد تعاونی‌های دانش بنیان کشور در گلستان فعالیت دارد و استان دارای ۳ هزار و ۶۲ تعاونی است.

فعالیت ۱۰ درصد تعاونی‌های دانش بنیان کشور در گلستان

به گزارش ایلنای گلستان، حسینعلی خواجه مظفری امروز در همایش منطقه‌ای مدیران و کارشناسان بخش تعاون استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، مازندران، سمنان و گلستان که با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: این نشست‌ها و اجتماعات باعت ایجاد زمینه بهتر برای توسعه تعاونی‌ها و اجرای برنامه‌های هماهنگ و یکپارچه است.

وی تصریح کرد: قدم‌های مثبتی در راستای بهبود وضعیت فعلی تعاونی‌ها برداشته شده و تنظیم سند توسعه بخش تعاون اقدام بزرگی بود که نیاز است به عرصه اجرا برسد.

خواجه‌مظفری اضافه کرد: اتاق تعاون هنوز جایگاه واقعی خود را در استان‌ها بدست نیاورده و نیاز است بیشتر به این مجموعه توجه شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: امروز پژوهشکده تعاون در استان گلستان افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره بر اینکه ۳۴ تعاونی در گلستان صادرات محور است گفت: ۱۰ درصد شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان کشور در استان گلستان است.

وی خاطرنشان کرد: گلستان دارای ۳ هزار و ۶۲ تعاونی است و بیشترین آمار تعاونی‌ها با ۹۸۰ تعاونی مربوط به تعاونی‌های کشاورزی در این استان است.

خواجه‌مظفری گفت: ۵۹۸ تعاونی در زمینه صنعت در استان فعال است و در‌ مجموع ۲۴۷ تعاونی در گلستان مربوط به بانوان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز