کد خبر: 669154 A

سیامک واحدی خبر داد:

مراسم تکریم و معارفه معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، سیامک واحدی در مراسم تکریم و معارفه معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد، بیان داشت: مهمترین اولویت های دانشگاه، کار فناوری و پژوهش است  که خوشبختانه این مهم با توجه به اعتبار سنجی های معتبر پژوهشی، ارتقا جایگاه دانشگاه  را یادآور می شود.

وی مراسم ضمن قدردانی از زحمات فرزین رضاعی و  انتصاب ابراهیم قادری به‌عنوان سرپرست جدید معاونت تحقیقات و فن‌آوری دانشگاه، گفت: توسعه کیفی و کمی پژوهش نیازمند توجه و  دیدگاه همه‌جانبه‌گرایی است که فرزین رضاعی در مدت زمان تصدی اش در این پست به بهترین نحو توانست از این امر مهم برآید.

در ادامه هم معاون سابق تحقیقات و فن آوری دانشگاه ضمن بیان خلاصه‌ای از عملکردهای دانشگاه در دوران تصدی خویش، ابراز داشت: ایجاد لاین های پژوهشی، جذب دانشجویان دکتری پژوهشی، به کارگیری اعضای هیئت علمی پژوهشی در مراکز تحقیقاتی دانشگاه، ایجاد و توسعه مراکز تحقیقاتی، ارتقای بی‌نظیر جایگاه پژوهشی دانشگاه و نیز چاپ تعداد مقالات مناسب در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی توسط محققان جوان دانشگاه از جمله دست آوردهای چند سال اخیر است.

سپس، سرپرست جدید معاونت تحقیقات و فن آوری دانشگاه نیز در این مراسم، گفت: امیدوارم بتوانم روند پیشرفت‌های دانشگاه را حفظ و ارتقا داده و در شرایط حساس اقتصادی کنونی به بهترین وجه عمل کنیم.

ابراهیم قادری اذعان کرد: تحریم های اقتصادی را باید به‌عنوان یک نوع فرصت به شمار آورده و راه‌های صرفه‌جویی و نیز بهره‌جویی از منابع را به بهترین نحو اجرایی کنیم.

در پایان این مراسم با اهداء لوح از زحمات فرزین رضاعی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

دانشگاه علوم پزشکی کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر