کد خبر: 696879 A

مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارگران ساختمانی که اعتبار کارت مهارت فنی آنان به اتمام می‌رسد، پس از تمدید اعتبار کارت خود در سازمان فنی و حرفه‌ای به شعب تأمین اجتماعی مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا، «بهروز کریمی» اظهار داشت: یکی از مدارک لازم جهت ثبت نام اولیه و یا ادامه بیمه‌پردازی کارگران ساختمانی، ارائه کارت مهارت فنی وحرفه‌ایِ دارای اعتبار است؛ بنابراین اگر اعتبار این کارت به پایان برسد و بیمه شده جهت تمدید آن اقدامی نکند امکان ادامه بیمه پردازی وی وجود نخواهد داشت.

کریمی ادامه داد: برای اینکه اختلالی در بیمه کارگران ساختمانی، ارائه حمایت‌ها و خدمات به آنان و خانواده ایشان پیش نیاید، اداره کل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی ۲ ماه قبل از اتمام اعتبار کارت مهارت پیامکی برای بیمه شدگان موصوف ارسال می‌کند تا کارگران عزیز بتوانند در مهلت مقرر به مراکز فنی و حرفه ای مراجعه کرده و کارت خود را تمدید اعتبار کنند.

وی با بیان اینکه کارت های مهارت فنی معمولا دارای اعتبار ۳ ساله هستند، گفت: کارگران ساختمانی پس از تمدید اعتبار کارت مهارت به شعب تأمین اجتماعی مراجعه می کنند و تداوم اشتغال آنان در کار ساختمانی بررسی می‌شود

کارت مهارت فنی کارگران ساختمانی بهروز کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر