کد خبر: 511285 A

عضو شورای جدید شهر مشهد:

قراردادهای کارگران شهرداری مشهد باید شفاف‌سازی شود

عضو شورای شهر پنجم مشهد می‌گوید: شورای پنجم مشهد قصد دارد جهت سیاست‌گذاری مدون و عدالت محور برای کارگران قراردادی، پیمانی و ... برنامه‌ریزی‌هایی را انجام دهد تا ابهاماتی که در خصوص روابط بین کارگران و کارفرماها وجود دارد به سمت شفافیت حرکت کند.

قراردادهای کارگران شهرداری مشهد باید شفاف‌سازی شود

رمضانعلی فیضی، عضو شورای شهر پنجم مشهد به خبرنگار ایلنا گفت: اعضای شورای پنجم شهر مشهد در ابتدای کار خود خواستار شفافیت در خصوص قراردادهای کارگران سازمان شهرداری‌های هستند.

او ادامه می‌دهد: کارگرانی که با حداقل دستمزد، زیر خط فقر زندگی می‌کنند نباید بابت وضعیت قراردادی و مطالبه حقوق صنفی خود نگران باشند. لازم به ذکر است که نباید اجازه داد که در حق هیچ کارگری ظلمی صورت بگیرد.

منتخب مردم مشهد افزود: در آینده نه چندان دور زیرساخت‌هایی را برای ارتقاء وضعیت معیشتی و شغلی کارگران شهرداری مشهد اعمال خواهیم کرد.

فیضی با اشاره به سیاست‌هایی که باید در قبال کارگران شهرداری انجام شود خاطرنشان کرد: شورای پنجم مشهد قصد دارد جهت سیاست‌گذاری مدون و عدالت محور برای کارگران قراردادی، پیمانی و ... برنامه‌ریزی‌هایی را انجام دهد تا ابهاماتی که در خصوص روابط بین کارگران و کارفرماها وجود دارد به سمت شفافیت حرکت کند.

عضو شورای شهر مشهد در مورد دریافت کاغذ سفید امضایی که پیمانکاران شهرداری مشهد از کارگران دریافت می‌کنند، گفت: همه تلاش اعضای جدید شورای شهر مشهد این است تا همه جوانب عدالت در حقوق کاری را در برخورد با کارگران اعمال و به تومار و مطالبات کارگران همه اصناف رسیدگی کند.

 

انتهای پیام/
کارگران مشهد کارگران شهرداری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر