خبرگزاری کار ایران

در اعتراض به ۶ ماه حقوق معوقه؛

کارگران شهرداری بروجرد باز هم تجمع کردند

asdasd
کد خبر : ۴۶۸۳۹۳

صبح امروز چند صد نفر از کارگران شهرداری بروجرد برای چندمین بار مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کردند.

به گزارش اخبار دریافتی ایلنا صبح امروز کارگران شهرداری بروجرد در اعتراض به معوقات مزدی خود برای چندمین بار در هفته‌های گذشته دست به تجمع اعتراضی زدند. 

در این تجمع که از ساعت نه صبح مقابل شورای شهر بروجرد برگزار شده است، صد ها  نفر از کارگران خدماتی وفضای سبز شرکت دارند. 

این کارگران که دستمزد آن‌ها در 6 ماه گذشته پرداخت نشده، می‌گویند: در شرایط فعلی  که کمتر از 10 روز به آغاز سال نو باقی است به هیچ وجه توانایی تامین  هزینه‌های زندگی را نداریم. 

کارگران شهرداری بروجرد می گویند جدا از معوقات مزدی 6 ماه گذشته کارگران عیدی وپاداش سال جاری را از شهرداری طلبکارند وتا این لحظه  شهرداری هیچ برنامه ای برای  حداقل بخشی از پرداخت  مطالباتمان را ندارد.

همچنین به نقل از کارگران خدماتی شهرداری  بروجردگفته می‌شود بی‌توجه‌ای مسئولان شهری  به پرداخت مطالبات آن‌هاباعث شده است تا آنها پیش از این  در چند نوبت مقابل ساختمان شهرداری  وشورای شهر بروجرد اعتراض صنفی بر پا کنند.

آنها می گویند در آخرین تجمعی که مقابل ساختمان شورای شهر (روز چهارشنبه 18 اسفند ماه) برگزار شد به نشانه اعتراض به صورت نمادین سفره خالی را مقابل ساختمان شورای شهر پهن کردیم تا مسئولا ن از  وضعیت بد مالی ما با خبر شوند اما متاسفانه نه مدیران شهری ونه سایر مسئولان دولتی حاکم بر این شهر هیچ دخالتی به اعتراض کارگران  شهرداری نمی کنند وخود را کنار کشیده اند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز