خبرگزاری کار ایران

علیرضا محجوب:

تلاش علیه سه‌جانبه‌گرایی با مداخله رئیس‌جمهور متوقف شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۱۲۷۵

دبیرکل خانه کارگر گفت: در زمان تهدید منافع کارگران چیزی به نام خودی و غیرخودی نداریم و با همه در جایگاه مسئول در صورت تهدید منافع کارگران برخورد می‌کنیم و اگر بنده هم در جایگاه مسئول بودم، بدون تعارف باید مواجهه صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر) صبح امروز در جلسه مجازی با دبیران اجرایی خانه کارگر گفت: خوشبختانه با حرکت رئیس جمهور و فعالان کارگری، حرکت وزارت کار علیه سه جانبه گرایی و محول شدن آن به مجلس متوقف شد. ما از همان ابتدا مخالفت کردیم و گفتیم این موضوع عملی نیست و برخی مقامات دولتی نیز مواضع ما را قبول داشته و پیشنهاد وزیر کار را رد کردند. 

وی افزود: ما امیدواریم که رابطه خوب ما با مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مانند همه دوره‌ها و دولت‌ها حفظ شود و دلخوری پیش نیاید. ما در زمان تهدید منافع کارگران چیزی به نام خودی و غیرخودی نداریم و با همه در جایگاه مسئول در صورت تهدید منافع کارگران برخورد می‌کنیم و اگر بنده هم در جایگاه مسئول بودم، بدون تعارف باید مواجهه صورت بگیرد. امام خمینی (ره) می‌گفت که مجادلات ما مانند بحث طلبگی است و ما نیز با دیدگاه خود بحث طلبگی با طرفین می‌کنیم. 

محجوب با اشاره به برخی حواشی تصریح کرد: کسی که مذاکره کننده است باید اختیار داشته باشد و ما باید با مذاکره کننده باید همراهی کنیم. حتی باید به دلیل نمایندگی‌ای که دادیم و به احترام وکالت داده شده اگر توافق غلطی هم صورت گرفت، آن تصمیم را محترم بشماریم. به هرحال در شورای عالی کار نمایندگان کارگری از همه جریانات حضور داشتند و تصمیمی گرفته شد که باید حمایت شود. 

دبیرکل خانه کارگر در پایان از دبیران اجرایی خواست در راستای افزایش تعداد اعضا و جذب اعضای جدید و تمدید عضویت اعضا و دریافت حق عضویت حرکت کنند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز