خبرگزاری کار ایران

برپایی میز خدمت سازمان تأمین‌ اجتماعی برای کارفرمایان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

برپایی میز خدمت سازمان تأمین‌ اجتماعی برای کارفرمایان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق
کد خبر : ۱۴۱۹۱۶۵

درحاشیه نمایشگاه صنعت برق (مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی) و (مدیرکل تأمین‌ اجتماعی غرب تهران) به سوالات کارفرمایان مراجع پاسخ گفتند.

به گزارش ایلنا، معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌ اجتماعی و اداره‌کل تأمین‌ اجتماعی غرب تهران بزرگ در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق، برای توسعه تعامل و پاسخگویی به پرسش‌ها و ابهامات کارفرمایان و کارآفرینان شرکت‌کننده در این نمایشگاه درخصوص مقررات و قوانین تأمین‌ اجتماعی میز خدمت دایر کردند. 

 مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین‌ اجتماعی درخصوص اهداف برگزاری میز خدمت و اطلاع‌رسانی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق گفت: گسترش تعاملات با نهادهای اقتصادی و واحدهای تولیدی، بسترهای لازم را برای توسعه پوشش بیمه‌ای و حل مشکلات کارفرمایان به‌عنوان رکن اصلی شرکای اجتماعی سازمان تأمین‌ اجتماعی فراهم می‌کند. 

براساس این گزارش، در جریان برگزاری این نمایشگاه، محسن تقیانی (مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی) و سعید حسینی (مدیرکل تأمین‌ اجتماعی غرب تهران بزرگ) ضمن گفتگو با تعدادی از فعالان این حوزه، به پرسش‌ها و مسائل بیمه‌ای آنان پاسخ گفتند. 

تقیانی در حاشیه این نمایشگاه، با بیان اینکه سازمان تأمین‌ اجتماعی بزرگترین نهاد بیمه اجتماعی کشور است که بیش از نیمی از جمعیت را تحت پوشش دارد، یادآور شد: با توجه به حضور فعالان اقتصادی و صنعتی در این نمایشگاه‌ها، حضور سازمان تأمین‌ اجتماعی در چنین نمایشگاه‌هایی با هدف توسعه ارتباط، تعامل و همکاری با مخاطبان به‌ویژه کارفرمایان بخشهای مختلف صنعتی امری ضروری است. 

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین‌ اجتماعی ادامه داد: این سازمان با مشارکت و همراهی شرکای اجتماعی به‌ویژه کارفرمایان عزیز توانسته است در سال جاری، تعهدات خود در قبال بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران را بدون ریالی استقراض از نظام بانکی جامه عمل بپوشاند. 

وی با بیان اینکه انتقال اطلاعات و دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های حوزه تأمین‌ اجتماعی با برگزاری انواع کارگاه‌ها و همایش‌ها و سمینارها برای کارفرمایان صورت می‌گیرد، تصریح کرد: ارائه محصولات و خدمات فرهنگی و بیمه‌ای در جهت ارتقای دانش و پاسخگویی به نیاز مخاطبان از برنامه‌های حوزه فرهنگی سازمان تأمین‌ اجتماعی است. 

تقیانی با تأکید بر اینکه توسعه پوشش بیمه‌ای از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان تأمین‌ اجتماعی است، افزود: سازمان تأمین‌ اجتماعی در دورده جدید با ارائه طرح‌های متنوع بیمه‌ای از جمله بیمه دانشجویی و بیمه فراگیر خانواده ایرانی، گام‌های بزرگی در مسیر توسعه پوشش بیمه اجتماعی در کشور برداشته است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز