خبرگزاری کار ایران

| 18:21   
کد خبر : ۱۳۹۵۴۳۲
با حکم صولت مرتضوی صورت گرفت:

دو انتصاب تازه در وزارت کار

صولت مرتضوی در حکمی «هادی بهداد» را به‌عنوان مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی و «احمد اسناوندی» را به‌عنوان مدیرکل امور ورزشی منصوب کرد.

دو انتصاب تازه در وزارت کار

به گزارش ایلنا، طی حکمی از سوی صولت مرتضوی (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) مدیران کل جدید امور آسیب‌های اجتماعی و امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند. 

صولت مرتضوی در حکمی «هادی بهداد» را به‌عنوان مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی و «احمد اسناوندی» را به‌عنوان مدیرکل امور ورزشی منصوب کرد. 

در متن حکم مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی (هادی بهداد) آمده است: 

نظر به مراتب تعهد و تجربیات جنابعالی و بنابر پیشنهاد معاون محترم فرهنگی و اجتماعی به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی» تعیین می‌شوید. سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت بر پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در اقشار مختلف جامعه با بهره گیری از کلیه ظرفیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه‌های مرتبط، کلان ماموریت آن دفتر بوده و اهتمام شایسته در این مسیر مورد انتظار و تاکید می‌باشد که امیدوارم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. توفیقات شما را در سایه عنایات الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله) در مسیر تحقق اهداف دولت مردمی از خداوند متعال خواستارم. 

در متن حکم مدیرکل امور ورزشی وزارت کار نیز آمده است: 

نظر به مراتب تعهد و تجربیات جنابعالی و بنابر پیشنهاد معاون محترم فرهنگی و اجتماعی به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل امور ورزشی» تعیین می‌شوید. اهتمام شایسته در سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات و رویدادهای ورزشی و تفریحی جامعه کار و تولید، ترویج و گسترش ورزش همگانی و قهرمانی و تقویت نشاط و سلامت نیروی کار با بهره گیری از کلیه ظرفیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌ها و موسسات تابعه مورد انتظار و تاکید می‌باشد که امیدوارم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز