کد خبر: 1302165 A

کشته و زخمی شدن سه کارگر در کارخانه فولاد بافق بر اثر حادثه کار

سه کارگر در شرکت فولاد بافق بر اثر حادثه کار کشته و زخمی شدند.

کشته و زخمی شدن سه کارگر در کارخانه فولاد بافق بر اثر حادثه کار

به گزارش خبرنگار ایلنا، حوالی ساعت ۱۵:۰۵ بعداز ظهر روز گذشته (۴ آذر ماه) سه کارگر در شرکت فولاد بافق بر اثر حادثه کار کشته و زخمی شدند.

بر اساس گزارش  منابع کارگری در یزد؛ این حادثه برای سه کارگر شرکت فولاد ابوئی بافق که برای عملیات جوشکاری به ارتفاع ۴ متری تاسیسات  رفته بودند، اتفاق افتاده که بر اثر انفجار ناگهانی کپسول گاز دچار حادثه می‌شوند.

آنها گفتند: در پی این اتفاق، یکی از کارگران از ارتفاع سقوط می‌کند که جان خود را از دست می‌دهد. دو کارگر دیگر نیز که به محل انفجار کپسول نزدیک‌تر بودند، دچار سوختگی می‌شوند که با حضور گروه‌های امدادی به بیمارستان ولی عصر یزد منتقل می‌شوند.

روابط عمومی مجتمع معدنی صنعت و آهن فولاد بافق با تایید این خبر گفته است: عصر روز جمعه ۴ آذر ماه، سه نفر از کارگران فولاد تکنیک به عنوان پیمانکار در پروژه آهن اسفنجی در حال جوشکاری بودند که متاسفانه به علت سوختگی یکی از کارگران به نام آقای «میثم اسماعیلی» از ارتفاع سقوط کرده و جان باخت.

روابط عمومی مجتمع فولاد بافق ضمن تسلیت این اتفاق ناگوار، ادامه داد: دو کارگر دیگر نیز در این حادثه مصدوم شدند و علت وقوع حادثه در دست بررسی است.

به گفته وی؛ علت بروز این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

انتهای پیام/
حادثه کار کشته و زخمی شدن سه کارگر در کارخانه فولاد بافق
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر