کد خبر: 554366 A

در بازدید از مجموعه ورزشی کارگران ارومیه

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر به ارومیه از مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ؛ جواد رمضی در جریان بازدید از مجموعه ورزشی مجهز و زیبای شهرستان ارومیه گفت: نگهداری از اماکن ورزشی بمراتب اهمیت بالایی دارد و به اعتقاد من حفظ و نگهداری اینگونه مجموعه ها با توجه به نیروها و بودجه های محدود کار دشواری است که همکاران ما در این مجموعه به خوبی از عهده این مهم بر آمده اند.

رمضی که به همراه مسئول ورزش کارگری و مدیر مجموعه ورزشی کارگران ارومیه از بخش های مختلف این مجموعه بازدید می کرد افزود: از ساعات اولیه صبح بنده خانواده هایی را دیدم که اطراف پیست چمن مجموعه در حال ورزش کردن هستند و این صحنه ها بیانگر مدیریت خوبی است که بر مجموعه حاکم است و در جذب مردم به ورزش موفق عمل کرده است.

سرپرست اداره کل امور ورزشی به فضاهای خوب ورزشگاه اشاره کرد و افزود: زمین چمن استاندارد و مناسب ؛ سالن چند منظوره ؛ استخر و ساختمان اداری باعث شده تا مسابقات مختلف را بتوان در مجموعه کارگران ارومیه میزبانی کرد و از آنجا که در منطقه جغرافیایی خوبی هم واقع شده محلی مناسب برای مسابقات و همچنین  استفاده خانواده ها از این فضای برای بالابردن میزان سلامتی و حفظ نشاط و شادابی کارگران و خانواده های ایشان می باشد.

 

استاندارد بودجه خانواده وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اماکن ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر