کد خبر: 670340 A

دومین دیدار شاگردان کولاکوویچ در مرحله دوم والیبال قهرمانی جهان

در دومین دیدار از مرحله‌ی دوم والیبال قهرمانی جهان ایران به مصاف کانادا خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، پس از باخت دور از انتظار سروقامتان والیبال ایران مقابل بلغارستان میزبان حالا شاگردان کولاکوویچ در دومین مصاف خود به مصاف تیم کانادا خواهند رفت که این دیدار می‌تواند برای صعود به عنوان یکی از دو تیم برتر دوم که به مرحله‌ی نهایی صعود خواهند کرد حائز اهمیت باشد.

ایران بلغار

همگان این انتظار داشتند که ایران با پیروزی برابر بلغارستان که روی کاغذ ضعیف‌ترین تیم این گروه بود خود را مهیای مسابقه با کانادا و آمریکا کند تا با ارائه‌ی یک عملکرد خوب بتواند خود را در میان 6 تیم برتر این رقابتها ببیند اما شاگردان ایگور کولاکوئویچ به هیچ عنوان نتوانستند در حد و انتظارات خود ظاهر شده و بر میزبان غلبه کنند. این نتیجه از آن جهت شگفت انگیز و شوکه کننده بود که ایران در دور اول این رقابتها به راحتی و با نتیجه‌ی 3 بر 1 بلغارستان را شکست داده بود و انتظار می‌رفت این نتیجه را دوباره تکرار کند.

کانادا امریکا

تیم کانادا با رهبری استفان آنتیگا در اولین دیدار خود به مصاف تیم مدعی آمریکا رفت و با نتیجه‌ی 3 بر 1 مسابقه را به این تیم واگذار کرد تا آنها نیز با باخت این مرحله را شروع کرده و برای جبران این شکست در مقابل تیم ایران صف آرایی کنند.

گفتنی است؛ دیدار دو تیم والیبال ایران و کانادا از ساعت 17:30 روز شنبه 31 شهرویرماه آغاز خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران کولاکوویچ والیبال کانادا انتیگا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر