کد خبر: 654111 A

وحید خشتان در این فصل دو گل را به ثمر رسانده است.

به گزارش ایلنا، یکی از حساس ترین بازی های هفته سوم رقابت های لیگ برتر، تقابل بین دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس است. دیداری که در ورزشگاه غدیر به انجام می رسد.

شاگردان داریوش یزدی در این فصل فعلا یک امتیاز گرفته اند. آنها ابتدا در برابر گسترش فولاد تبریز به تساوی 1-1 رسیدند و در گام بعدی با نتیجه 2-1 در خانه به پدیده باختند.

در این بین ستاره بی چون و چرای آبی های خوزستان کسی نبود جز وحید خشتان. نام ناشناخته ای که به یک باره در کنار وریا غفوری، ادی هرناندز، سیامک نعمتی، سجاد شهباززاده و ساسان انصاری با دو گل زده آقای گل است.

photo_۲۰۱۸-۰۸-۰۸_۱۲-۱۳-۵۸

این بازیکن 26 ساله و یاسوجی 100 درصد گل های این فصل استقلال خوزستان را به ثمر رسانده است. این بازیکن دو فصل قبل در تیم زاگرس یاسوج در لیگ دو بود و در سمت راست خط دفاعی بازی می کرد اما باز یهای خوبش و شم گلزنی بالایش او را راهی شهرداری شاهین بوشهر کرد و با این تیم به لیگ یک صعود کرد و بازهم در سمت راست خط دفاعی گل های خوبی را وارد دروازه حریفان کرد.

حالا خشتان با شماره 21 و درست مانند وریا غفوری در استقلال از سمت راست خط دفاعی کوچ کرده و یک پست جلوتر آمده است. او درهفته دوم بیشترین تعداد دریبل هفته را داشت و قطعا جدی ترین گزینه گلزنی آبی ها مقابل پرسپولیس خواهد بود.

پرسپولیس استقلال خوزستان وحید خشتان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر