کد خبر: 566157 A

رونالدو پنجمین توپ طلا را کسب می‌کند

رئیس باشگاه رئال مادرید معتقد است باشگاه اسپانیایی در برهه هیجان انگیزی قرار دارد.

به گزارش ایلنا، رئال مادرید شب گذشته برابر اتلتیکو مادرید به تساوی دست یافت تا فرصت کاهش اختلاف امتیاز با بارسلونا صدرنشین را از دست بدهد و صدای منتقدان دوباره بلند شود.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، در خصوص شرایط فعلی باشگاه رئال مادرید گفت: شما در حال حاضر شاهد چیز منحصر به فرد از باشگاهی هستید که 12 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده است. این باشگاه یک علامت بزرگ در حافظه مادریدیست‌ها ایجاد کرده، کارهای غیرممکنی انجام دادیم؛ تکرار قهرمانی در چمپیونز لیگ و سه بار قهرمانی در چهار سال.

وی ادامه داد: آخرین این قهرمانی‌ها یکی از بهترین‌ها بود و نشان می‌دهد که تمایل ما به رشد و بهبود است. ما قبلا هم سوپر جام اروپا و اسپانیا را کسب کرده‌ایم. این تیمی است که می‌تواند رویای خود را با یک مربی فوق العاده که یکی از نمادهای بزرگ باشگاه ماست، حفظ کند. زیدان بهترین رهبر تیم است و رونالدو هم شبیه به اوست. او بهترین گلزن تاریخ رئال است، برای دومین بار جایزه بهترین بازیکن سال را به دست آورد و پنجمین توپ طلا را هم کسب می‌کند.

پرز افزود: در طول تاریخ 115 ساله باشگاه همواره در سطح اول جهان بوده‌ایم و بدون وحدت در زمان‌های دشوار موفق نخواهیم شد. چنین وفاداری در باشگاه رئال مادرید مقدس است. ما در سراسر جهان بیشترین طرفداران را داریم. ما هرگز تسلیم نمی‌شویم و ستون‌های باشگاه رئال مادرید بر پایه احترام، کار گروهی و همبستگی است.

رئال مادرید فلورنتینو پرز زین الدین زیدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر